reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Dziewczyny jak piszecie o tych mdłościach to zaczynam sie zastanawiać czy na pewno jestem w ciąży 😆 ja tak nigdy nie miałam, teraz też poki co nie- oczywiście nie żebym chciała. 😛 wciągam wszystko jak odkurzacz i zawsze jestem glodna. Ja popijam sobie domowy sok z malin - troszkę do szklanki wody - oczywiście na gorąco zeby się rozgrzać 😆
 
reklama
Ja też mam smaki na różne rzeczy a potem jak mam jeść to podziubię i już jestem pełna, od razu mi niedobrze i czuję się przejedzona 😭 herbata i kawa przestały mi smakować ale tak mnie suszy że bym wypiła coś a sama nie wiem co nawet woda mi słabo ostatnio wchodzi też tak macie? Dramat normalnie
Z jedzeniem mam tak samo, jem w sumie dużo ale porcje małe i 1-2h po posiłku jem kolejny mini posiłek. Z piciem nie mam problemu, na kawę mam mniejszą ochotę, ale za to na herbatę większą. Wody zawsze piłam ok 1.5l dziennie i teraz tak samo
 
Ja mam 26 i nie mam pewności ale wydaje mi się że @Yolandelo pisała że tyle samo. Wydaje mi się że to nie jest wcale jakoś mało zwłaszcza na pierwsze dziecko ale patrząc na średni wiek tutaj to rzeczywiście jest 🤣 Kojarzy mi się że ktoś jeszcze pisał że 23, ale nie pamiętam kto i reszta chyba starsza. Jak będzie ta prywatna grupa to musimy zrobić tabelkę o której pisała jedna dziewczyna w której będzie też wiek bo też jestem ciekawa 😅
Ja 22 🤣
 
Dziewczyny ja dziś głównej moderatorce forum wysłałam listę chętnych dziewczyn która chce dołączyć do priv ona odesłała mi wiadomośc ze do poniedziałku powinna grupa prywatna działać :) wiec jak już będzie to dam Wam znać i sobie tam przejdziemy . Jeśli jakaś osoba której nie ma na liście będzie chciała dojść , to będzie mogła wysłać zapytanie o dołączenie do grupy wtedy ją zaakceptuje :)

Chciałabym na prywatnej grupie stworzyć dwa osobne wątki :
1 .terminy wizyt
2 . Terminy porodu

Bardzo proszę o przesyłanie tutaj wiadomości z terminami waszych wizyt , ja to później wszystko uporządkuje i wstawię na grupę zamknięta , wtedy każdy będzie mógł sobie wzajemnie w danym dniu kibicować ❤️ chyba , ze nie chcecie czegoś takiego to nie musimy tego robić :) to tylko propozycja

No a odnośnie terminu porodu myśle, ze również ,jak już będzie każdy po pierwszej wizycie wiedział z usg jaki termin wychodzi ,to wtedy będę tez wpisywać :)

❤️❤️❤️🤰🤰🤰
Najbliższa wizyta 11.12
Termin porodu 04.07.2024 ❤️
 
Dziewczyny jak piszecie o tych mdłościach to zaczynam sie zastanawiać czy na pewno jestem w ciąży 😆 ja tak nigdy nie miałam, teraz też poki co nie- oczywiście nie żebym chciała. 😛 wciągam wszystko jak odkurzacz i zawsze jestem glodna. Ja popijam sobie domowy sok z malin - troszkę do szklanki wody - oczywiście na gorąco zeby się rozgrzać 😆
U mnie z tymi mdłościami też na razie nic. Ale znów czytałam, że około 30 procent kobiet w ogóle ich nie ma. Może my z tobą akurat jesteśmy szczęściarami. Z ciążowych objawów mam tylko ból piersi i podbrzusza i tyle.
 
U mnie z tymi mdłościami też na razie nic. Ale znów czytałam, że około 30 procent kobiet w ogóle ich nie ma. Może my z tobą akurat jesteśmy szczęściarami. Z ciążowych objawów mam tylko ból piersi i podbrzusza i tyle.
szczęściary ja liczę jedynie na to że szybko miną, już mam 8tc to może , końcem 1 trymestru się to zmieni
 
Zazdroszczę Wam, ja średnio raz dziennie w toalecie. Same mdłości bym przeżyła ale niestety nie wszystko zostaje u mnie z jedzenia na długo… ogólnie to mam bardzo słaby apetyt trochę się zmuszam żeby jeść. A do tego wszystkiego straszne zatwardzenie doszło 😤 Jak na razie to mam 7+5 i schudłam już ponad dwa kilo 🙈 wizytę mam jutro więc zobaczymy co u groszka słychać ;)
 
Kurde środek nocy a ja głodna!!!! Zaraz idę spać muszę wytrzymać bo mam wieczorne mdłości i mimo że zjadła bym konia z kopytami to gula w gardle mi nie pozwala. I jak tu sobie dogodzić??
Zazdroszczę Wam, ja średnio raz dziennie w toalecie. Same mdłości bym przeżyła ale niestety nie wszystko zostaje u mnie z jedzenia na długo… ogólnie to mam bardzo słaby apetyt trochę się zmuszam żeby jeść. A do tego wszystkiego straszne zatwardzenie doszło 😤 Jak na razie to mam 7+5 i schudłam już ponad dwa kilo 🙈 wizytę mam jutro więc zobaczymy co u groszka słychać ;)
Nie zazdroszczę! Ja pomimo mdłości nie zwracam. Ale tak miałam w każdej ciąży!
Powodzenia na wizycie!!
 
reklama
U mnie z tymi mdłościami też na razie nic. Ale znów czytałam, że około 30 procent kobiet w ogóle ich nie ma. Może my z tobą akurat jesteśmy szczęściarami. Z ciążowych objawów mam tylko ból piersi i podbrzusza i tyle.
U mnie identycznie. Bol piersi i bol delikatny jak na okres. Poza tym nic, tylko ja mam dosc wczesna ciaze- 5+1. Kiedy sie u Was pojawily dziewczyny te mdlosci?
A i ze zmian to jeszcze szybkie bicie serca.
 
Ostatnia edycja:
Do góry