reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Ja właśnie psychicznie mam jakos trudności żeby uwierzyć że wszystko będzie w porzadku. Wiem ze większość dziewczyn nastawia się pozytywnie a ja nie mogę się jakos przełamać. Ale właśnie o dziwo mam jakieś tam objawy, lekkie mdłości z rana i wieczorami, drażniące zapachy i mam awersje do mięsa. Wiec moze coś z tego będzie 🤷‍♀️ ja jutro idę do lekarza na 20
Ja też podchodzę z dystansem, niby zauważam jakieś objawy, ale wiem, że tutaj szybko wszystko może się zmienić....

Dziewczyny, jeśli będziecie miały ochotę i chwile wolną to przyjmę wszystkie ciepłe myśli, trzymane kciuki i dobre energię, rano jadę na betę, mam nadzieję, że wszystko jest dobrze i podskoczy tyle ile powinna 🍀
 
reklama
Ja też podchodzę z dystansem, niby zauważam jakieś objawy, ale wiem, że tutaj szybko wszystko może się zmienić....

Dziewczyny, jeśli będziecie miały ochotę i chwile wolną to przyjmę wszystkie ciepłe myśli, trzymane kciuki i dobre energię, rano jadę na betę, mam nadzieję, że wszystko jest dobrze i podskoczy tyle ile powinna 🍀
Nie ma innej opcji zamartwianie się nic nie da, musimy iść do przodu dobrze ze to juz jutro nie przejmuj się na zapas 😍
 
Jak tam wasze samopoczucie dzisiaj? Ja się zaczęłam martwić bo cały dzień bez większych objawów. A mdłości to od piątku praktycznie brak. Odliczam już do wizyty u ginekologa, jeszcze 12 dni
Ja ostatnie dni tylko delikatny bol biersi i od czasu do czasu ból brzucha, też się zaczęłam martwić, bo dziś względny spokój. Co do mdłości to ja nie mam w ogóle.
 
Ja też podchodzę z dystansem, niby zauważam jakieś objawy, ale wiem, że tutaj szybko wszystko może się zmienić....

Dziewczyny, jeśli będziecie miały ochotę i chwile wolną to przyjmę wszystkie ciepłe myśli, trzymane kciuki i dobre energię, rano jadę na betę, mam nadzieję, że wszystko jest dobrze i podskoczy tyle ile powinna 🍀
Kciuki zaciśnięte 🤞🤞 będzie super!!
Jak tam wasze samopoczucie dzisiaj? Ja się zaczęłam martwić bo cały dzień bez większych objawów. A mdłości to od piątku praktycznie brak. Odliczam już do wizyty u ginekologa, jeszcze 12 dni
******e, rozchorowałam się! Gardło, bóle mięśni, ogólne osłabienie, cycki też już nie bolą ale za to sutki stały się wrażliwe i twarde. Brzuch pobolewa, no i w ogóle spałabym tylko i spała!
 
Kciuki zaciśnięte 🤞🤞 będzie super!!

******e, rozchorowałam się! Gardło, bóle mięśni, ogólne osłabienie, cycki też już nie bolą ale za to sutki stały się wrażliwe i twarde. Brzuch pobolewa, no i w ogóle spałabym tylko i spała!
mnie piersi też raz bolą a raz nic, mam nadzieję, że wszystko jest ok bo moje ogólne samopoczucie jest do dupy, bardzo się źle czuję, jestem strasznie słaba i to mnie dobija, mam nadzieję, że szybko te wszystkie dolegliwości nam miną i będziemy mogły cieszyć się urokami ciąży bo na razie to tragedia
 
Jak tam wasze samopoczucie dzisiaj? Ja się zaczęłam martwić bo cały dzień bez większych objawów. A mdłości to od piątku praktycznie brak. Odliczam już do wizyty u ginekologa, jeszcze 12 dni
Zmęczenie, mogłabym spać cały czas, huśtawka nastrojów, bóle głowy, ciągle uczucie pragnienia i suchość w buzi..No i bol piersi, najgorszy po ściągnięciu biustonosza + bol sutków jakby mnie ktoś za nie ciągnął szczypcami 😵‍💫😵‍💫 w sumie cały czas te same objawy.

A tak poza tym nie jem specjalnie dużo, ale czuje, ze brzuch mi się ciut powiększył. Mam ulubiona parę jeansów, które są bardzo obcisłe, ale uwielbiam je. Natomiast ostatnio z trudem zaczęłam się w nich dopinać.
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję dziewczyny za słowa wsparcia. U mnie znalazł się pecherzyk w macicy i nawet urósł przez 2 dni z 5mm do 10 mm póki co był pusty zupełnie. Wyszłam już ze szpitala bo miałam do wyboru leżeć kolejny tydzień albo badać betę I iść na usg w tygodniu do mojego giną. Dostałam też l4. Dziś idę na betę. Mnie kompletnie nic nie boli i nie bolały żadne jajniki jak już to macica trochę jak na okres I piersi. Na wypisie ze szpitala jajniki itp czyste. Dziś jestem 5w+6.

Gratuluję nowym osobom II i wszystkim życzę spokojnej i nudnej ciąży ❤️ jeszcze się nie żegnam. Zobaczę co pokaże beta i usg.
 
Dziękuję dziewczyny za słowa wsparcia. U mnie znalazł się pecherzyk w macicy i nawet urósł przez 2 dni z 5mm do 10 mm póki co był pusty zupełnie. Wyszłam już ze szpitala bo miałam do wyboru leżeć kolejny tydzień albo badać betę I iść na usg w tygodniu do mojego giną. Dostałam też l4. Dziś idę na betę. Mnie kompletnie nic nie boli i nie bolały żadne jajniki jak już to macica trochę jak na okres I piersi. Na wypisie ze szpitala jajniki itp czyste. Dziś jestem 5w+6.

Gratuluję nowym osobom II i wszystkim życzę spokojnej i nudnej ciąży ❤️ jeszcze się nie żegnam. Zobaczę co pokaże beta i usg.
Mnie się wydaje że będzie wszystko dobrze u Ciebie ❤️. Ślę słowa otuchy i wsparcia.

Jeśli sobie dobrze przypomnę to w zeszłej ciąży pierwsze usg miałam w 6+0 i był tylko pęcherzyk (potem sprawdzę jak duzy bo nawet nie pamiętam). Nawet mi gość karty ciąży nie założył, o co też nie mam pretensji, bo przecież mogło być różnie, chociaż ja wiedziałam że będzie ok. Dopiero równo dwa tyg późnej zobaczyłam na USG zarodek widoczny z serduszkiem.

Tylko spokój nas uratuje. Ja może powiem coś mega niemodnego, ale chyba te badania bety na tak wczesnym etapie nas trochę rozstrajają psychicznie. Martwimy się przyrostami i normami laboratorium, a zapominamy że każdy organizm jest inny i że ciąża ciąży jest nierowna.
Nie mówię żeby nie dbać o siebie, sama dbam bardzo, ale więcej nam luzu potrzeba bo mimo że początki stresujące to powiem tak - czym dalej w las to stresu będzie jeszcze więcej a potem z dzieckiem to już w ogóle...

@Inka.85 tulę mocno. Wszystko będzie git.
 
Dziękuję dziewczyny za słowa wsparcia. U mnie znalazł się pecherzyk w macicy i nawet urósł przez 2 dni z 5mm do 10 mm póki co był pusty zupełnie. Wyszłam już ze szpitala bo miałam do wyboru leżeć kolejny tydzień albo badać betę I iść na usg w tygodniu do mojego giną. Dostałam też l4. Dziś idę na betę. Mnie kompletnie nic nie boli i nie bolały żadne jajniki jak już to macica trochę jak na okres I piersi. Na wypisie ze szpitala jajniki itp czyste. Dziś jestem 5w+6.

Gratuluję nowym osobom II i wszystkim życzę spokojnej i nudnej ciąży ❤️ jeszcze się nie żegnam. Zobaczę co pokaże beta i usg.
super wiadomość, trzymam mocno kciuki żeby ciąża zaczęła się rozwijać 😍 takich wiadomości trzeba nam więcej :) bo widzę że nastroje na grupie mamy wszystkie do bani
 
reklama
Dziękuję dziewczyny za słowa wsparcia. U mnie znalazł się pecherzyk w macicy i nawet urósł przez 2 dni z 5mm do 10 mm póki co był pusty zupełnie. Wyszłam już ze szpitala bo miałam do wyboru leżeć kolejny tydzień albo badać betę I iść na usg w tygodniu do mojego giną. Dostałam też l4. Dziś idę na betę. Mnie kompletnie nic nie boli i nie bolały żadne jajniki jak już to macica trochę jak na okres I piersi. Na wypisie ze szpitala jajniki itp czyste. Dziś jestem 5w+6.

Gratuluję nowym osobom II i wszystkim życzę spokojnej i nudnej ciąży ❤️ jeszcze się nie żegnam. Zobaczę co pokaże beta i us

Dziękuję dziewczyny za słowa wsparcia. U mnie znalazł się pecherzyk w macicy i nawet urósł przez 2 dni z 5mm do 10 mm póki co był pusty zupełnie. Wyszłam już ze szpitala bo miałam do wyboru leżeć kolejny tydzień albo badać betę I iść na usg w tygodniu do mojego giną. Dostałam też l4. Dziś idę na betę. Mnie kompletnie nic nie boli i nie bolały żadne jajniki jak już to macica trochę jak na okres I piersi. Na wypisie ze szpitala jajniki itp czyste. Dziś jestem 5w+6.

Gratuluję nowym osobom II i wszystkim życzę spokojnej i nudnej ciąży ❤️ jeszcze się nie żegnam. Zobaczę co pokaże beta i usg.

Super, bardzo się cieszę! Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze jeszcze :)
 
Do góry