reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Cześć dziewczyny!
Jestem w ciąży w 8 tygodniu. Termin mam na 2.07. Byłam już na pierwszej wizycie tydzień temu i Pani doktor powiedziała ze wszystko jest w porządku, że serduszko bije. Jak do tej pory, dokładnie do wczoraj miałam wszystkie objawy ciąży, czyli mdłości cały dzień, reakcja na zapachy, szczególnie słodkie zapachy, bóle i nabrzmiałość piersi, często robiło mi się słabo jak dłużej postałam. Po dzisiejszej nocy jakby wszystko ustąpiło, zapachy już mnie tak nie drażnią, piersi bolą mniej i nie są tak nabrzmiałe, nie mdli mnie. Miała któraś w Was tak? Strasznie się boje, ze poroniłam. Nie chce popadać w panikę. Wizytę miałam mieć dopiero 26.11, ale z tego strachu umówiłam się na dzisiaj i idę na 17.40. Nie wiem, może przesadzam i okaże się że wszystko jest ok. Dajcie znać czy u Was tez tak było. To moja pierwsza ciąża i strasznie się boje tej dzisiejszej wizyty :(
 
reklama
@aniaka88 @aggie_86 dziewczyny nie, bardzo mi przykro, to jest bardzo niesprawiedliwe, że traci się takie wyczekane ciąże...😪
Ja jestem po wizycie, troszkę się martwię bo serduszko owszem biło ale troszkę za wolno 95/99/105 powiedziała, że najlepiej rokują takie które mają ponad 100, ale kartę ciąży mi założyła, mam leki na nudności i kolejna wizyta 15.12 ale jak chcę to mogę przyjść nawet za tydzień znowu na szybkie usg 🥰
 
Cześć dziewczyny!
Jestem w ciąży w 8 tygodniu. Termin mam na 2.07. Byłam już na pierwszej wizycie tydzień temu i Pani doktor powiedziała ze wszystko jest w porządku, że serduszko bije. Jak do tej pory, dokładnie do wczoraj miałam wszystkie objawy ciąży, czyli mdłości cały dzień, reakcja na zapachy, szczególnie słodkie zapachy, bóle i nabrzmiałość piersi, często robiło mi się słabo jak dłużej postałam. Po dzisiejszej nocy jakby wszystko ustąpiło, zapachy już mnie tak nie drażnią, piersi bolą mniej i nie są tak nabrzmiałe, nie mdli mnie. Miała któraś w Was tak? Strasznie się boje, ze poroniłam. Nie chce popadać w panikę. Wizytę miałam mieć dopiero 26.11, ale z tego strachu umówiłam się na dzisiaj i idę na 17.40. Nie wiem, może przesadzam i okaże się że wszystko jest ok. Dajcie znać czy u Was tez tak było. To moja pierwsza ciąża i strasznie się boje tej dzisiejszej wizyty :(
witaj i daj znać po wizycie co słychać mocno trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze!! :)
 
Dziewczyny, bardzo mocno Was wszystkie przytulam. Ja z tego wszystkiego, na szybko umówiłam się jednak na jutro na wizytę do Pani, którą bardzo, bardzo mi przypasowala. (Kolejny wolny termin dopiero na koniec mies.) To będzie 5+4. Dziś piąty pozytywny test i po prostu już nie wytrzymam. Muszę wiedzieć co i jak.
 
Cześć dziewczyny!
Jestem w ciąży w 8 tygodniu. Termin mam na 2.07. Byłam już na pierwszej wizycie tydzień temu i Pani doktor powiedziała ze wszystko jest w porządku, że serduszko bije. Jak do tej pory, dokładnie do wczoraj miałam wszystkie objawy ciąży, czyli mdłości cały dzień, reakcja na zapachy, szczególnie słodkie zapachy, bóle i nabrzmiałość piersi, często robiło mi się słabo jak dłużej postałam. Po dzisiejszej nocy jakby wszystko ustąpiło, zapachy już mnie tak nie drażnią, piersi bolą mniej i nie są tak nabrzmiałe, nie mdli mnie. Miała któraś w Was tak? Strasznie się boje, ze poroniłam. Nie chce popadać w panikę. Wizytę miałam mieć dopiero 26.11, ale z tego strachu umówiłam się na dzisiaj i idę na 17.40. Nie wiem, może przesadzam i okaże się że wszystko jest ok. Dajcie znać czy u Was tez tak było. To moja pierwsza ciąża i strasznie się boje tej dzisiejszej wizyty :(
Badz dobrej myśli dobrze że idziesz na USG będziesz spokojniejsza i dawaj koniecznie znać i witamy na grupie 🙂
 
Ja już po wizycie. Niestety nic z tego nie będzie 🤷🏻‍♀️czekam na poronienie
Dziewczyny ja też plamie... jutro mam wizyte ale czuję że znowu nie wyszło... cycki przestaly mnie bolec... 😞
Rety dziewczyny, na prawdę bardzo mi przykro! @aggie 86 oby to nic złego. Czasem plemienia się zdarzają.
Cześć dziewczyny!
Jestem w ciąży w 8 tygodniu. Termin mam na 2.07. Byłam już na pierwszej wizycie tydzień temu i Pani doktor powiedziała ze wszystko jest w porządku, że serduszko bije. Jak do tej pory, dokładnie do wczoraj miałam wszystkie objawy ciąży, czyli mdłości cały dzień, reakcja na zapachy, szczególnie słodkie zapachy, bóle i nabrzmiałość piersi, często robiło mi się słabo jak dłużej postałam. Po dzisiejszej nocy jakby wszystko ustąpiło, zapachy już mnie tak nie drażnią, piersi bolą mniej i nie są tak nabrzmiałe, nie mdli mnie. Miała któraś w Was tak? Strasznie się boje, ze poroniłam. Nie chce popadać w panikę. Wizytę miałam mieć dopiero 26.11, ale z tego strachu umówiłam się na dzisiaj i idę na 17.40. Nie wiem, może przesadzam i okaże się że wszystko jest ok. Dajcie znać czy u Was tez tak było. To moja pierwsza ciąża i strasznie się boje tej dzisiejszej wizyty :(
Witaj. Powodzenia na badaniu oby wszystko było ok. Daj koniecznie znać!
 
A jak tam Kobietki dziś Wasze samopoczucie? Macie jakieś dolegliwości? Ja poza lekkimi bólami brzucha nic, totalnie nic.
 
Współczuję dziewczyny 😓

@Sara176 mnie prócz piersi nic nie dolega. Przed @ gorzej się czułam niż teraz. Żyję już w lekkim stresie przed czwartkiem.
 
reklama
Ja to bym mogła spac cały czas. Zasypiam razem z córką o 20 i ciężko mi wstać rano do pracy. Dziś to bym mogła na siedząco zasnac. Prócz tego to mieso mi śmierdzi i mdli mnie.
 
Do góry