reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Czy któraś jest jeszcze przed wizytą żeby zobaczyć zarodek z serduszkiem? U mnie dzisiaj 6+2 i żałuję, że nie zapisałam się do lekarza w tym tygodniu 🥲 bo czekam do 21.11 i to czekanie mnie chyba wykończy, zwłaszcza, że większość z was ma już za sobą taką wizytę.
Caly czasz obawiam się, że cos jest nie tak, a kolejne prywatne wizyty to koszt 350-400 zl 🙈, a i tak bede musiala isc tego 21.11 bo konczy mi sie zwolnienie i dopiero wtedy mogą mi przedłużyć.
Oszaleje zwlaszcza jak czytam przykre doswiadczenia nie ktorych z was 😕
Ja idę z przymusu teraz w czwartek będę 5w2d pewnie nic nie zobaczę ale muszę zaświadczenie do pracy zanieść i chcieli żeby to było w tym tygodniu właśnie. Molejna wizytę mogę mieć 27.11 albo 4 12 i wtedy liczę już na konkrety.
 
reklama
Oj tak, 37 na stanie, urodze majac 38 🤦‍♀️ na stare lata zegar biologiczny mi się włączył, zanim powiedziałam mężowi że chce kolejne dziecko pół roku biłam się z myślami.

To ja poczekam jeszcze dłużej bo do 2 grudnia prywatnie i na 7 grudnia na NFZ. Ale ja dziś 5+1 więc nawet nie ma sensu się pchać gdzieś indziej prywatnie bo i tak nic nie będzie widać.
Znam bardzo duzo mam w wieku 38-40 i swietnie sobie radza i ja w sumie mimo, ze mam teraz 26 lat to wlasnie sie zastanawialam jak to zrobic zeby zdazyc urodzic trojke dzieci tak zeby wyrobic sie przed 40 bo na pewno nie chce dzieci rok po roku 😂


Oj czyli czekamy razem 😅
 
Znam bardzo duzo mam w wieku 38-40 i swietnie sobie radza i ja w sumie mimo, ze mam teraz 26 lat to wlasnie sie zastanawialam jak to zrobic zeby zdazyc urodzic trojke dzieci tak zeby wyrobic sie przed 40 bo na pewno nie chce dzieci rok po roku 😂


Oj czyli czekamy razem 😅
My z mężem chcieliśmy właśnie rok po roku ale przez cc musieliśmy rok odczekać. Mam 38 lat. Jeśli będzie wszystko dobrze urodzę mając 39.
Trzecie miało być po 6 latach od drugiego ale, że staraliśmy się 6 lat to jest to nieaktualne. Mamy jeszcze 1 zarodek i jeśli pójdzie wszystko po naszej myśli czyli poród sn to podejdziemy szybko do trzeciego
 
Tydzień temu z usg wyszedł równo 5. Dziś z wymiarów tez wyszedł 5 tydzień. Ponadto pęcherzyk żółtkowy ma 6.6mm a powinien być mniejszy. Martwi mnie tylko to ze mam czekac🤦🏻‍♀️jprd jak to się fajnie mówi 🤦🏻‍♀️łeb mi pęka🤦🏻‍♀️
Tak to jest najstraszniejsze ją żeby sobie pomóc brałam gorące kąpiele olej z siemienia lnianego wszystko co jest zakazane w ciąży jadłam ananasa wszystkie co wywołac może skurcze oraz olejek z wiesiołka może pomogło może tylko głowie pomogło ale szybko się oczyściłam i już w następnym cyklu po poronieniu udało się tęczowe dziecko
 
reklama
Do góry