reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Dziewczyny jestem po wizycie i jest wszystko ok, serduszko bije, dzidziuś żyje i rozwija się prawidłowo. Oznaki ciąży pewnie po prostu będą łagodniejsze, a ja niepotrzebnie spanikowałam, ale przynajmniej teraz jestem spokojna. Także, słuchajcie swojej intuicji, ale tez nie martwcie się na zapas tak ja dzisiaj cały dzień. Byle do lipca… 😀
super wiadomość, pewnie przed każdą wizytą będziemy panikowały, ale mamy do tego prawo
 
reklama
Hej, byłam na wizycie u ordynatora który przyjmował mnie za każdym razem w szpitalu. Powiedział ze nie ma na co czekac o w środę mam przyjść na łyżeczkowanie. Także u mnie niestety się nie udało. Wam dziewczyny zycze wszystkiego co najlepsze! Moc zdrowia dla Was i waszych maluszków! Szczęśliwego, szybkiego i bezbolesnego rozwiązania w lipcu 🥰dziekuje za wsparcie
 
Hej, byłam na wizycie u ordynatora który przyjmował mnie za każdym razem w szpitalu. Powiedział ze nie ma na co czekac o w środę mam przyjść na łyżeczkowanie. Także u mnie niestety się nie udało. Wam dziewczyny zycze wszystkiego co najlepsze! Moc zdrowia dla Was i waszych maluszków! Szczęśliwego, szybkiego i bezbolesnego rozwiązania w lipcu 🥰dziekuje za wsparcie
Przykro mi. ☹️Wiem co czujesz. Tule mocno 😘
 
Hej, byłam na wizycie u ordynatora który przyjmował mnie za każdym razem w szpitalu. Powiedział ze nie ma na co czekac o w środę mam przyjść na łyżeczkowanie. Także u mnie niestety się nie udało. Wam dziewczyny zycze wszystkiego co najlepsze! Moc zdrowia dla Was i waszych maluszków! Szczęśliwego, szybkiego i bezbolesnego rozwiązania w lipcu 🥰dziekuje za wsparcie
przykro mi niemniej powodzenia (przed łyżeczkowaniem polecam poprosić o tabletkę, szyjka wtedy jest bardziej otwarta i nie jest to aż tak inwazyjne) i szybkiego powrotu do staraczek i na mamusie. Trzymaj się! 😘
 
Ja jestem po wizycie. Krwawienie nie wiadomo skąd. Możliwe ze po piątkowej cytologii… 🙄 wiec ja jeszcze póki co zostaje z Wami
Świetne wieści 😍
Mnie rozbolal brzuch na srodku dosc mocno więc wzielam przeciwbólowy i krwawie moze nie zywo czerwono ale różowo jasno zobaczymy co dalej, przezylam juz biochemiczną ciążę i jeden porod
Właściwie wczoraj juz nie czulam bolu piersi ale jeszcze rano ciagnelo mnie w brzuchu
Nie wiem zobacze jak sie dalej to potoczy
Plamienie implantacyjne?? Ja miałam je dzień przed spodziewana miesiaczka. Trochę różu a potem lekko brązowy i skurcze przez dobę.
Dziewczyny jestem po wizycie i jest wszystko ok, serduszko bije, dzidziuś żyje i rozwija się prawidłowo. Oznaki ciąży pewnie po prostu będą łagodniejsze, a ja niepotrzebnie spanikowałam, ale przynajmniej teraz jestem spokojna. Także, słuchajcie swojej intuicji, ale tez nie martwcie się na zapas tak ja dzisiaj cały dzień. Byle do lipca… 😀
Super wiadomości!! 🥰
A ja powiedziałam mojej mamie. Tylko poprosiłam by nikomu nie mówiła bo chce by lekarz potwierdził. Cieszyła sie. Nie spodziewałam się takiej reakcji, ale lżej mi na sercu że już wie!
 
Czesc dziewczyny ! Nadrobilam forum i udało się przeczytać całe 😁 gratulacje dla wszystkich przyszłych mamusiek ❤️ póki co nieśmiało do Was dołączę ,termin wstępnie na 24.07 pierwsza wizyta myśle gdzies około 4.12 . Może powiem troszkę o sobie , tak wiec mam synka z poronienia w 12 tc , ciąże biochemiczna i zdrowego synka z 2022 :) zobaczymy co będzie teraz :) narazie podchodzę do tego z dystansem ;) . Póki co nie mam żadnych objawow :)
Aaa i @Kinga1013 , @Mika88 sąsiadki ja jestem z Rybnika a prace w Ornontowicach wiec tak po sąsiedzku trochę ! 😍
 
Czesc dziewczyny ! Nadrobilam forum i udało się przeczytać całe 😁 gratulacje dla wszystkich przyszłych mamusiek ❤️ póki co nieśmiało do Was dołączę ,termin wstępnie na 24.07 pierwsza wizyta myśle gdzies około 4.12 . Może powiem troszkę o sobie , tak wiec mam synka z poronienia w 12 tc , ciąże biochemiczna i zdrowego synka z 2022 :) zobaczymy co będzie teraz :) narazie podchodzę do tego z dystansem ;) . Póki co nie mam żadnych objawow :)
Aaa i @Kinga1013 , @Mika88 sąsiadki ja jestem z Rybnika a prace w Ornontowicach wiec tak po sąsiedzku trochę ! 😍
Witaj i gratulacje 🥰
Super, że nas przybywa. Ciekawy nick - od imienia? Skojarzyło mi się z moją córka 🙈
 
reklama
Czesc dziewczyny ! Nadrobilam forum i udało się przeczytać całe 😁 gratulacje dla wszystkich przyszłych mamusiek ❤️ póki co nieśmiało do Was dołączę ,termin wstępnie na 24.07 pierwsza wizyta myśle gdzies około 4.12 . Może powiem troszkę o sobie , tak wiec mam synka z poronienia w 12 tc , ciąże biochemiczna i zdrowego synka z 2022 :) zobaczymy co będzie teraz :) narazie podchodzę do tego z dystansem ;) . Póki co nie mam żadnych objawow :)
Aaa i @Kinga1013 , @Mika88 sąsiadki ja jestem z Rybnika a prace w Ornontowicach wiec tak po sąsiedzku trochę ! 😍
Oooooo masz datę w moje urodziny 😆
 
Do góry