reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Czy któraś jest jeszcze przed wizytą żeby zobaczyć zarodek z serduszkiem? U mnie dzisiaj 6+2 i żałuję, że nie zapisałam się do lekarza w tym tygodniu 🥲 bo czekam do 21.11 i to czekanie mnie chyba wykończy, zwłaszcza, że większość z was ma już za sobą taką wizytę.
Caly czasz obawiam się, że cos jest nie tak, a kolejne prywatne wizyty to koszt 350-400 zl 🙈, a i tak bede musiala isc tego 21.11 bo konczy mi sie zwolnienie i dopiero wtedy mogą mi przedłużyć.
Oszaleje zwlaszcza jak czytam przykre doswiadczenia nie ktorych z was 😕
 
reklama
Czy któraś jest jeszcze przed wizytą żeby zobaczyć zarodek z serduszkiem? U mnie dzisiaj 6+2 i żałuję, że nie zapisałam się do lekarza w tym tygodniu 🥲 bo czekam do 21.11 i to czekanie mnie chyba wykończy, zwłaszcza, że większość z was ma już za sobą taką wizytę.
Caly czasz obawiam się, że cos jest nie tak, a kolejne prywatne wizyty to koszt 350-400 zl 🙈, a i tak bede musiala isc tego 21.11 bo konczy mi sie zwolnienie i dopiero wtedy mogą mi przedłużyć.
Oszaleje zwlaszcza jak czytam przykre doswiadczenia nie ktorych z was 😕
Ja jeszcze przed. Dziś niby 5+2 więc chyba jeszcze troszkę za wcześnie. Nie mam pojęcia na kiedy najlepiej się umówić żeby już coś było wiadomo. 🤔
 
Czy któraś jest jeszcze przed wizytą żeby zobaczyć zarodek z serduszkiem? U mnie dzisiaj 6+2 i żałuję, że nie zapisałam się do lekarza w tym tygodniu 🥲 bo czekam do 21.11 i to czekanie mnie chyba wykończy, zwłaszcza, że większość z was ma już za sobą taką wizytę.
Caly czasz obawiam się, że cos jest nie tak, a kolejne prywatne wizyty to koszt 350-400 zl 🙈, a i tak bede musiala isc tego 21.11 bo konczy mi sie zwolnienie i dopiero wtedy mogą mi przedłużyć.
Oszaleje zwlaszcza jak czytam przykre doswiadczenia nie ktorych z was 😕
wiem takie historie potrafią nieźle zdołować, ale i tak nikt nie wie co nas czeka wszystkie więc trzeba być dobrej myśli, ja mam wizytę dziś o 12.20 więc trzymajcie kciuki za serduszko ❤️
 
Czy któraś jest jeszcze przed wizytą żeby zobaczyć zarodek z serduszkiem? U mnie dzisiaj 6+2 i żałuję, że nie zapisałam się do lekarza w tym tygodniu 🥲 bo czekam do 21.11 i to czekanie mnie chyba wykończy, zwłaszcza, że większość z was ma już za sobą taką wizytę.
Caly czasz obawiam się, że cos jest nie tak, a kolejne prywatne wizyty to koszt 350-400 zl 🙈, a i tak bede musiala isc tego 21.11 bo konczy mi sie zwolnienie i dopiero wtedy mogą mi przedłużyć.
Oszaleje zwlaszcza jak czytam przykre doswiadczenia nie ktorych z was 😕
Z drugiej strony w 6+2 raczej już widać zarodek i serduszko, ale jeśli się przesunęła owulacja to niekoniecznie. Ja właśnie byłam w 6+2 i u mnie było, ale lekarz sam mówił przed badaniem ze może okazać się że jeszcze nie widać i żebym się nie martwiła. jak Ty pójdziesz po skończonym 7 tygodniu to już będzie na 100%
 
Z drugiej strony w 6+2 raczej już widać zarodek i serduszko, ale jeśli się przesunęła owulacja to niekoniecznie. Ja właśnie byłam w 6+2 i u mnie było, ale lekarz sam mówił przed badaniem ze może okazać się że jeszcze nie widać i żebym się nie martwiła. jak Ty pójdziesz po skończonym 7 tygodniu to już będzie na 100%
Szczerze to nie kumam o co chodzi z ta owulacja 😂 ja mialam na pewno 14-15.10 bo 12.10 bylam u ginekologa i potwierdzila, ze lada dzien owulacja bedzie, no i wychodzi na to, ze byla bo w te dni odbylismy stosunek. Tyle, ze nic mi to nie mowi jesli chodzi o obliczenie tygodni ciazy 😅
 
Szczerze to nie kumam o co chodzi z ta owulacja 😂 ja mialam na pewno 14-15.10 bo 12.10 bylam u ginekologa i potwierdzila, ze lada dzien owulacja bedzie, no i wychodzi na to, ze byla bo w te dni odbylismy stosunek. Tyle, ze nic mi to nie mowi jesli chodzi o obliczenie tygodni ciazy 😅
Do owulacji dodajesz 14dni.
 
reklama
Dzień dobry Dziewczyny.
Bardzo mocno trzymam za Was wszystkie kciuki. Będzie dobrze!!!
Cieszę się, że są tu kobietki w wieku podobnym do mojego (36 😡). Razem będzie nam łatwiej.
Oj tak, 37 na stanie, urodze majac 38 🤦‍♀️ na stare lata zegar biologiczny mi się włączył, zanim powiedziałam mężowi że chce kolejne dziecko pół roku biłam się z myślami.
Czy któraś jest jeszcze przed wizytą żeby zobaczyć zarodek z serduszkiem? U mnie dzisiaj 6+2 i żałuję, że nie zapisałam się do lekarza w tym tygodniu 🥲 bo czekam do 21.11 i to czekanie mnie chyba wykończy, zwłaszcza, że większość z was ma już za sobą taką wizytę.
Caly czasz obawiam się, że cos jest nie tak, a kolejne prywatne wizyty to koszt 350-400 zl 🙈, a i tak bede musiala isc tego 21.11 bo konczy mi sie zwolnienie i dopiero wtedy mogą mi przedłużyć.
Oszaleje zwlaszcza jak czytam przykre doswiadczenia nie ktorych z was 😕
To ja poczekam jeszcze dłużej bo do 2 grudnia prywatnie i na 7 grudnia na NFZ. Ale ja dziś 5+1 więc nawet nie ma sensu się pchać gdzieś indziej prywatnie bo i tak nic nie będzie widać.
 
Do góry