reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Czyli co to znaczy ze bylas nadal w ciazy?
Ja miałam okres od soboty, ale był dziwny bolący i w zasadzie sama krew. W czwartek poszłam do gina w piątek beta 85 a ja dalej miałam krwawienie. Pojechałam na oddział w sobotę beta około 150, w poniedziałek 230. Wypuścili mnie do domu. W czwartek miałam podejrzenie ze pekla ciąża pozamaciczna. Zrobili mi operacje a okazało się ze pekla mi torbiel na jajniku a ciąża w macicy była ( to wszystko działo się mniej więcej od 20.10 do 31.10). Usg w szpitalu robił mi ordynator i ciąża była ale za mała, miałam chodzić do swojego gina. Byłam tydzień temu i ciąża była z pęcherzykiem zoltkowym wielkość na 5 tyg. bylam dziś Ciąża dalej w macicy jest ale dziś okazało się ze nie rosnie. Pęcherzyk zoltkowy za duży.
 
reklama
A jak tam Kobietki dziś Wasze samopoczucie? Macie jakieś dolegliwości? Ja poza lekkimi bólami brzucha nic, totalnie nic.
ja się fatalnie czuję, cały czas mi niedobrze rano wymiotywałam, bolą mnie piersi czuję dyskomfort w brzuchu i ciągle chce mi się jeść i spać. Czekam aż mój przywiezie mi tabletki na nudności bo naprawdę okropnie jest, nie chcę się tak męczyć 😪😅
 
ja się fatalnie czuję, cały czas mi niedobrze rano wymiotywałam, bolą mnie piersi czuję dyskomfort w brzuchu i ciągle chce mi się jeść i spać. Czekam aż mój przywiezie mi tabletki na nudności bo naprawdę okropnie jest, nie chcę się tak męczyć 😪😅
Mam identycznie i to z dnia na dzien jest coraz gorzej z piersiami i mdłościami. Wróciłam z zakupow wlasnie i tak mnie kregoslup rozbolal w odcinku ledzwiowym, ze dzisiaj juz tylko leze 🙈
Jakie tabletki kazalas mu kupic? Ja szukalam te z pregna z imbirem ale akurat w rosmanie ich nie bylo, wiec jutro pewnie jak bedzie to samo to wybiore sie do apteki
 
Ja miałam okres od soboty, ale był dziwny bolący i w zasadzie sama krew. W czwartek poszłam do gina w piątek beta 85 a ja dalej miałam krwawienie. Pojechałam na oddział w sobotę beta około 150, w poniedziałek 230. Wypuścili mnie do domu. W czwartek miałam podejrzenie ze pekla ciąża pozamaciczna. Zrobili mi operacje a okazało się ze pekla mi torbiel na jajniku a ciąża w macicy była ( to wszystko działo się mniej więcej od 20.10 do 31.10). Usg w szpitalu robił mi ordynator i ciąża była ale za mała, miałam chodzić do swojego gina. Byłam tydzień temu i ciąża była z pęcherzykiem zoltkowym wielkość na 5 tyg. bylam dziś Ciąża dalej w macicy jest ale dziś okazało się ze nie rosnie. Pęcherzyk zoltkowy za duży.
Mnie rozbolal brzuch na srodku dosc mocno więc wzielam przeciwbólowy i krwawie moze nie zywo czerwono ale różowo jasno zobaczymy co dalej, przezylam juz biochemiczną ciążę i jeden porod
Właściwie wczoraj juz nie czulam bolu piersi ale jeszcze rano ciagnelo mnie w brzuchu
Nie wiem zobacze jak sie dalej to potoczy
 
Dziewczyny jestem po wizycie i jest wszystko ok, serduszko bije, dzidziuś żyje i rozwija się prawidłowo. Oznaki ciąży pewnie po prostu będą łagodniejsze, a ja niepotrzebnie spanikowałam, ale przynajmniej teraz jestem spokojna. Także, słuchajcie swojej intuicji, ale tez nie martwcie się na zapas tak ja dzisiaj cały dzień. Byle do lipca… 😀
 
Mam identycznie i to z dnia na dzien jest coraz gorzej z piersiami i mdłościami. Wróciłam z zakupow wlasnie i tak mnie kregoslup rozbolal w odcinku ledzwiowym, ze dzisiaj juz tylko leze 🙈
Jakie tabletki kazalas mu kupic? Ja szukalam te z pregna z imbirem ale akurat w rosmanie ich nie bylo, wiec jutro pewnie jak bedzie to samo to wybiore sie do apteki
Ja tez miałam straszne mdłości, ale moja Pani ginekolog przepisała mi tabletki Xonvea. To jest na receptę, wiec musiałabyś poprosić o nie na wizycie. Pomogły mi do tego stopnia, ze już myślałam że poroniłam, bo mi mdłości minęły z dnia na dzień. Tylko trzeba je przyjmować regularnie.
 
Przykro mi Dziewczyny😕przytulam.

Ja jestem chora, dziś poszłam do pracy, to koleżanki powiedziały żebym poszła na zwolnienie.
Mój tez namawia mnie na chorobowe, bo mówi żebym patrzyła tez na ciąże, a jednak pracuje z dziećmi, tylko mi głupio to zrobić.
W połowie października byłam już na l4 przez chorobę, a w tamtym tygodniu miałam opiekę na dzieci 3 dni, bo były chore i mnie zaraziły, bo byłam osłabiona po antybiotyku.
Moje rozchwiane emocje mi w tym wszystkim nie pomagają. 🥲
 
Przykro mi Dziewczyny😕przytulam.

Ja jestem chora, dziś poszłam do pracy, to koleżanki powiedziały żebym poszła na zwolnienie.
Mój tez namawia mnie na chorobowe, bo mówi żebym patrzyła tez na ciąże, a jednak pracuje z dziećmi, tylko mi głupio to zrobić.
W połowie października byłam już na l4 przez chorobę, a w tamtym tygodniu miałam opiekę na dzieci 3 dni, bo były chore i mnie zaraziły, bo byłam osłabiona po antybiotyku.
Moje rozchwiane emocje mi w tym wszystkim nie pomagają. 🥲
myśle, że nie warto pracą się przejmować. Lepiej wziąć L4 swoje odchorować w domu, wyleżeć a później mieć spokojną głowę 🙃
 
reklama
Mam identycznie i to z dnia na dzien jest coraz gorzej z piersiami i mdłościami. Wróciłam z zakupow wlasnie i tak mnie kregoslup rozbolal w odcinku ledzwiowym, ze dzisiaj juz tylko leze 🙈
Jakie tabletki kazalas mu kupic? Ja szukalam te z pregna z imbirem ale akurat w rosmanie ich nie bylo, wiec jutro pewnie jak bedzie to samo to wybiore sie do apteki
xonvea to sa specjalne tabletki na nudnosci dla kobiet w ciazy, na recepte, za 40 tabletek zaplacil 170zl ale mam nadzieje ze przejdzie
 
Do góry