reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

reklama
Nie mam takiego zamiaru, dziękuję za nieproszoną radę
Sama napisałaś, że musisz długo czekać i czy lekarka Cię nie wciśnie wcześniej, więc nie rozumiem co jest złego w zapytaniu czy może nie lepiej przesunąć wizytę na wcześniej, ale OK, ja dziękuję zatem za ten nic nie wnoszący i niemiły komentarz 😅
 
Sama napisałaś, że musisz długo czekać i czy lekarka Cię nie wciśnie wcześniej, więc nie rozumiem co jest złego w zapytaniu czy może nie lepiej przesunąć wizytę na wcześniej, ale OK, ja dziękuję zatem za ten nic nie wnoszący i niemiły komentarz 😅
Co Ty mówisz. Napisałam ze jestem zapisana na 29.11, ale 14.11 dowiem się czy mnie nie wciśnie wcześniej. Tam nie było ani żadnego pytania, ani tym bardziej prośby o radę
 
Mieszkam w UK i tu całkiem inaczej z tą ciąża
Możliwe że wybiorę się prywatnie na skan są tu placówki od 6tyg można iść sprawdzić sobie, polski ginekolog widzę podniósł ceny od ostatniego czasu jak byłam 🙄 a tak to zadzwonię pewnie w następnym tygodniu jak powtórzę jeszcze test po spodziewanym okresie to dopiero na 12 tydzien pierwszy skan 😅
hej ja też z Uk. Miło że nie jestem sama. :)
 
O kurde! A myslam ze ja mam przerąbane bo muszę czekać do prawie 8 tyg na wizytę! Nie zazdroszczę!jak Ty dasz radę?
Jakoś muszę 🫣😪 są dwa rekomendowane skany 12 i 20tydzien także 🤣 oczywiście jak coś nie tak to mogą skierować na dodatkowe, jak prywatnie nie pójdziesz to nie zobaczysz maluszka za czesto
 
Super a z jakiego rejonu? Ja niedaleko Luton,Reading
ja z Cheltenham :) masz racje tutaj opieka inaczej wygląda. Ja w poprzedniej ciazy bylam prywatnie w 7 tyg. Było wszytsko super serduszko biło ale w 11 tyg poronilam. Stwierdzili ze z powodu niskiego progesteronu więc teraz mam opiekę w early pregnacy unit i dostalam już progesteron i mam scan 19.11. Czekam niecierpliwie bo się denerwuje jak diabli....
 
Jestem bardzo ciekawa kto tam siedzi w środku 🙈 Też mnie teraz odrzuciło od słodyczy, pierwszy „smak” ciążowy to zupki chińskie w dużych ilościach 😂 Teraz już nie, teraz jak nie ja mam ochotę na zdrowe rzeczy, nie wchodzą mi żadne niezdrowe typu chipsy czy McDonalds co zajadałam przy synu :)
Mnie to w ogóle odrzucilo od jedzenia. Cały czas mam uczucie jakby ktoś mnie za gardło trzymał. Nie to że nie mogę patrzeć na jedzenie bo oj mogę i bym pewnie nie jedna niezdrowa rzecz pochłonęła! Takie chce, nie chce ale jednak chce😂
 
reklama
Mnie to w ogóle odrzucilo od jedzenia. Cały czas mam uczucie jakby ktoś mnie za gardło trzymał. Nie to że nie mogę patrzeć na jedzenie bo oj mogę i bym pewnie nie jedna niezdrowa rzecz pochłonęła! Takie chce, nie chce ale jednak chce😂
Ja mam podobnie. Non stop jestem głodna i co chwile mam na coś innego ochotę, ale mogę zjeść tylko trochę bo jak za dużo to mi niedobrze, miną 2h i znów głodna
 
Do góry