reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Jestem juz po wizycie, udawalam ze to moje pierwsze USG. Odetchnęłam z ulga, Pani powiedziała, ze pęcherzyk jest w macicy, ze ładne to wszystko wyglada i wszystko jest dobrze. Dostalam skierowania na mase badan, wiec juz wiem ze czesc moge porobic na medicover 😊 Jestem zadowolona pomimo tego, ze wczoraj zestresowalam sie okropnie no i pol nocy nie spalam. Nadal mam mysli o co chodzilo tej lekarce wczoraj i mowie do partnera, ze co jesli ta wczoraj widziala cos czego ta dzisiaj nie zauwazyla - ale on mnie uspokaja i mowi zebym juz nie wymyslala 🙈
Dzisiaj nawet zostaly zrobione pomiary pecherzyka, zostalo mi wszystko ladnie wytlumaczone. 5+4 tydz. Powiedziala, ze moge przyjsc za 3-4 dni ale niepotrzebnie zebym sie stresowala jesli nie bedzie widac jeszcze zarodka z serduszkiem i bezpiecznie bedzie jesli przyjde za 2 tygodnie, a wiec czekam teraz na kolejna wizyte 🥹
Klujace bole brzucha sa wporzadku jesli nie mam plamien, wiec tez juz sie uspokoilam.
Super informacja moja znajoma miała tak że na badaniu powiedzieli że dziecko ma jedną nóżkę rodzice mieli dużo stresu a wszystko było dobrze
 
reklama
Ja tez muszę długo czekać. Umówiona jestem dopiero na 29.11 a wtedy będę równo 9+0. Moja lekarka jest teraz na urlopie i dopiero 14.11 mogę zadzwonić żeby zapytać czy mnie wciśnie gdzieś wcześniej :(
Jak dla mnie to za długo chociaż że względu na badanie prenatalne genetyczne. Ostatnio jak się umawiałam to terminy miesieczne były. Sama nie wiem czy uda mi się w ciągu 3 tyg znaleźć gdzieś termin. 😕
 
ja w ciążach miałam lepszą skórę, ogólnie na twarzy jest spoko przed okresem jakiś pojedynczy pryszcz się trafi, za to mam problem z plecami i zawsze w ciąży były one lepsze ale jak na razie to mnie wysypuje,miałam już na brodzie, pod nosem a teraz mam pod uchem 😂
Ja w ciąży z synkiem byłam mocno wysypana trądzikiem w 6-9 tc. Dopiero po 9 tc zaczęło przechodzić :D Dlatego mnie tak bawią przesądy, że to przy córce wygląda się źle albo je słodkie, a ja przy synu trądzik, przetłuszczające się włosy i apetyt na słodkie 😂 Teraz póki co spokój i ogólnie wszystko jest inaczej 😅🙈
 
Ja mam jakąś wysypkę masakryczną 😅 Właśnie jadę do dermatologa. Dziś rano byłam u gina po skierowania na badania, ale dała mi na dziś skierowanie na USG, widząc jak się stresuje. Jestem 4t5d, ciekawe czy będzie już widać pęcherzyk. Miała któraś tak wcześnie USG?
Ja miałam w poprzedniej ciąży, beta powyżej 1000 i było widać pęcherzyk, ale na bardzo dobrym sprzęcie i lekarka musiała się nieźle naszukać :)
 
Ja w ciąży z synkiem byłam mocno wysypana trądzikiem w 6-9 tc. Dopiero po 9 tc zaczęło przechodzić :D Dlatego mnie tak bawią przesądy, że to przy córce wygląda się źle albo je słodkie, a ja przy synu trądzik, przetłuszczające się włosy i apetyt na słodkie 😂 Teraz póki co spokój i ogólnie wszystko jest inaczej 😅🙈
Mnie przy córce odrzuciło od słodyczy i mięsa. Tylko ryby przechodziły. Za to nie miałam uczulenia na kiszonki i te wcinałam
 
Ja tez muszę długo czekać. Umówiona jestem dopiero na 29.11 a wtedy będę równo 9+0. Moja lekarka jest teraz na urlopie i dopiero 14.11 mogę zadzwonić żeby zapytać czy mnie wciśnie gdzieś wcześniej :(
Troszkę późno jak na pierwszą wizytę. Spróbuj może przesunąć chociaż o 7-10 dni wcześniej do kogoś innego?
 
Mnie przy córce odrzuciło od słodyczy i mięsa. Tylko ryby przechodziły. Za to nie miałam uczulenia na kiszonki i te wcinałam
Jestem bardzo ciekawa kto tam siedzi w środku 🙈 Też mnie teraz odrzuciło od słodyczy, pierwszy „smak” ciążowy to zupki chińskie w dużych ilościach 😂 Teraz już nie, teraz jak nie ja mam ochotę na zdrowe rzeczy, nie wchodzą mi żadne niezdrowe typu chipsy czy McDonalds co zajadałam przy synu :)
 
Jestem bardzo ciekawa kto tam siedzi w środku 🙈 Też mnie teraz odrzuciło od słodyczy, pierwszy „smak” ciążowy to zupki chińskie w dużych ilościach 😂 Teraz już nie, teraz jak nie ja mam ochotę na zdrowe rzeczy, nie wchodzą mi żadne niezdrowe typu chipsy czy McDonalds co zajadałam przy synu :)
Ja przy córce wymiotowałam na zapach smażonych frytek. A mieszkam w dużym mieście więc fastfood na każdym rogu.
My robimy amniopunkcję więc ok 15tc się dowiemy na 100%
 
reklama
Do góry