reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

ja z Cheltenham :) masz racje tutaj opieka inaczej wygląda. Ja w poprzedniej ciazy bylam prywatnie w 7 tyg. Było wszytsko super serduszko biło ale w 11 tyg poronilam. Stwierdzili ze z powodu niskiego progesteronu więc teraz mam opiekę w early pregnacy unit i dostalam już progesteron i mam scan 19.11. Czekam niecierpliwie bo się denerwuje jak diabli....
Trzymam kciuki będzie dobrze ✊✊️ ale wcześniej nie robiłaś żadnych badań? Dopiero później stwierdzili ze niski progesteron ?
 
reklama
Trzymam kciuki będzie dobrze ✊✊️ ale wcześniej nie robiłaś żadnych badań? Dopiero później stwierdzili ze niski progesteron ?
nie. Midwife zwiela krew do badania ale nic nie mowila wiec nie wiem. Dopiero jak trafilam do szpitala z poronieniem wzieli kilka razy krew do badania. Potem mialam spotkanie I mi powiedziala ze jak zajde w nastepna ciaze to mam od razu do niej sie umowic. I tak zrobilam. A Ty planujesz isc prywatnie wczesniej czy czekasz na 12ty dzien? Ja jeszcze sie umowie za tydzien do polskiego gina bo troche im nie ufam.... moze panikuje ale woke dmuchac na zimne.
 
nie. Midwife zwiela krew do badania ale nic nie mowila wiec nie wiem. Dopiero jak trafilam do szpitala z poronieniem wzieli kilka razy krew do badania. Potem mialam spotkanie I mi powiedziala ze jak zajde w nastepna ciaze to mam od razu do niej sie umowic. I tak zrobilam. A Ty planujesz isc prywatnie wczesniej czy czekasz na 12ty dzien? Ja jeszcze sie umowie za tydzien do polskiego gina bo troche im nie ufam.... moze panikuje ale woke dmuchac na zimne.
Raczej pójdę wczesniej prywatnie ale znalazlam za 70f wizytę a nie 180f w polskiej klinice.
W poprzedniej ciąży bylam 2razy w 5 i 7tyg aby potwierdzić u polskiego, później już z położna dwa skany i dodatkowo w 28tyg poszłam do polskiego sprawdzić co tam ale nie udało się w 4d fotki zrobić bo się odwróciła lala 😁 zobaczymy jak to jest z drugą ciąża tu czy mniej sie zajmują czy więcej
 
Raczej pójdę wczesniej prywatnie ale znalazlam za 70f wizytę a nie 180f w polskiej klinice.
W poprzedniej ciąży bylam 2razy w 5 i 7tyg aby potwierdzić u polskiego, później już z położna dwa skany i dodatkowo w 28tyg poszłam do polskiego sprawdzić co tam ale nie udało się w 4d fotki zrobić bo się odwróciła lala 😁 zobaczymy jak to jest z drugą ciąża tu czy mniej sie zajmują czy więcej
u mnie to tez druga ciąża ale syn ma juz 12 lat...wtedy w trakcie ciazy bylam kilka razy w pl wiec tam chodzilam na usg. O tą utracona ciążę staraliśmy się kilka lat... dlatego teraz tak panikuje. Ale staram się już nie czytać głupot i nie stresować.... a Twoja mala ile ma lat?
 
Hej, chciałabym do Was dołączyć.🙂
Ostatnio trochę podglądałam ten wątek nie wierząc, ze i mi się uda.
Jestem mama, mam dwójkę dzieci.
W październiku postanowiliśmy się starać o kolejnego maluszka.
Mój partner pracuje za granica, także było to utrudnione, ale udało się za pierwszym razem w co jakoś jeszcze nie wierze.
Wczoraj zrobiłam test, ujrzałam cień cienia (czułość 20), a wiec poleciałam po te co maja czułość 10 i zrobiłam dwa w dzień i już wyszły ładne kreski.
Dziś rano beta, popołudniu kolejny test i już ładniejsze dwie kreski.
Ciąża nigdy mnie nie oszczędzała i już teraz wiem, ze ta tez nie będzie.
Mimo, ze mam dzieci, to nigdy bety nie robiłam.
We wrześniu nie miałam okresu, tylko jakieś plamienie, także mam do Was pytanie żeby określić mniej więcej tydzień żeby wiedzieć kiedy do lekarza.🙈
Wynik bety: 28,80
Zajść mogłam 6-7.10, 20-21.10, albo 27-28.10.
Da się to jakoś określić?
Na razie nie będę miała kiedy pójść na kolejna betę.
Wszystkim życzę gratulacje i spokojnych 9 miesięcy. 😄
 
Hej, chciałabym do Was dołączyć.🙂
Ostatnio trochę podglądałam ten wątek nie wierząc, ze i mi się uda.
Jestem mama, mam dwójkę dzieci.
W październiku postanowiliśmy się starać o kolejnego maluszka.
Mój partner pracuje za granica, także było to utrudnione, ale udało się za pierwszym razem w co jakoś jeszcze nie wierze.
Wczoraj zrobiłam test, ujrzałam cień cienia (czułość 20), a wiec poleciałam po te co maja czułość 10 i zrobiłam dwa w dzień i już wyszły ładne kreski.
Dziś rano beta, popołudniu kolejny test i już ładniejsze dwie kreski.
Ciąża nigdy mnie nie oszczędzała i już teraz wiem, ze ta tez nie będzie.
Mimo, ze mam dzieci, to nigdy bety nie robiłam.
We wrześniu nie miałam okresu, tylko jakieś plamienie, także mam do Was pytanie żeby określić mniej więcej tydzień żeby wiedzieć kiedy do lekarza.🙈
Wynik bety: 28,80
Zajść mogłam 6-7.10, 20-21.10, albo 27-28.10.
Da się to jakoś określić?
Na razie nie będę miała kiedy pójść na kolejna betę.
Wszystkim życzę gratulacje i spokojnych 9 miesięcy. 😄
Chyba ten 27/28.
Beta mała więc ok 3 tydzień
 
Nifty to dalej statystyka.
Córka ma wadę genetyczną dlatego będzie w ciąży i jak będzie to samo to ja się urodzi będzie pod opieką genetyka
OK rozumiem. Właśnie ostatnio się zastanawiałam czy Nifty to tak samo statystyka jak Pappa czy jednak polega na czymś innym. Dzięki za wyjaśnienie :)
 
OK rozumiem. Właśnie ostatnio się zastanawiałam czy Nifty to tak samo statystyka jak Pappa czy jednak polega na czymś innym. Dzięki za wyjaśnienie :)
Jak chcesz prywatnie amnio to cena jak Nifty.
Jak nam wyszło ryzyko to zapytałam prowadzącego na co on zalety i wady obu więc zapytałam co by żonie polecił (znamy się prywatnie) na co, że zrobił by amnio właśnie bo Nifty i te inne to dalej statystyka czyli 1:200000 np ale to 1 na te 200000 będzie miało wadę. Więc robił mi na drugi dzień o 7 rano. Mało czasu na stres 😆
 
reklama
Do góry