reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Jak chcesz prywatnie amnio to cena jak Nifty.
Jak nam wyszło ryzyko to zapytałam prowadzącego na co on zalety i wady obu więc zapytałam co by żonie polecił (znamy się prywatnie) na co, że zrobił by amnio właśnie bo Nifty i te inne to dalej statystyka czyli 1:200000 np ale to 1 na te 200000 będzie miało wadę. Więc robił mi na drugi dzień o 7 rano. Mało czasu na stres 😆
No właśnie ja chyba znów nie będę robić tych statystyk bo to tylko stres tak jak piszesz, a ryzyka żadnego odpukać nie mamy. Nad Nifty bym się zastanowiła tak dla spokoju sumienia, chociaż i tak nie wiem, ale skoro to też staty to podziękuję 😀
 
reklama
Hej, chciałabym do Was dołączyć.🙂
Ostatnio trochę podglądałam ten wątek nie wierząc, ze i mi się uda.
Jestem mama, mam dwójkę dzieci.
W październiku postanowiliśmy się starać o kolejnego maluszka.
Mój partner pracuje za granica, także było to utrudnione, ale udało się za pierwszym razem w co jakoś jeszcze nie wierze.
Wczoraj zrobiłam test, ujrzałam cień cienia (czułość 20), a wiec poleciałam po te co maja czułość 10 i zrobiłam dwa w dzień i już wyszły ładne kreski.
Dziś rano beta, popołudniu kolejny test i już ładniejsze dwie kreski.
Ciąża nigdy mnie nie oszczędzała i już teraz wiem, ze ta tez nie będzie.
Mimo, ze mam dzieci, to nigdy bety nie robiłam.
We wrześniu nie miałam okresu, tylko jakieś plamienie, także mam do Was pytanie żeby określić mniej więcej tydzień żeby wiedzieć kiedy do lekarza.🙈
Wynik bety: 28,80
Zajść mogłam 6-7.10, 20-21.10, albo 27-28.10.
Da się to jakoś określić?
Na razie nie będę miała kiedy pójść na kolejna betę.
Wszystkim życzę gratulacje i spokojnych 9 miesięcy. 😄
Witaj! Gratulacje i Rozgościć się!!
 
Mnie to w ogóle odrzucilo od jedzenia. Cały czas mam uczucie jakby ktoś mnie za gardło trzymał. Nie to że nie mogę patrzeć na jedzenie bo oj mogę i bym pewnie nie jedna niezdrowa rzecz pochłonęła! Takie chce, nie chce ale jednak chce😂
Mam to samo😉 mam na coś ochotę ale jednocześnie taka gulę w gardle że nic nie przełknę. Do tego od rana cały czas mdłości...
 
Mam to samo😉 mam na coś ochotę ale jednocześnie taka gulę w gardle że nic nie przełknę. Do tego od rana cały czas mdłości...
To samo mam. Wiele rzeczy uwielbiałam jesc a teraz na sama myśl mi niedobrze. I odrzuciło mnie od kawy, dziś wypiłam na próbę i strasznie mi nie smakowała 😌polowe wylałam
 
No właśnie ja chyba znów nie będę robić tych statystyk bo to tylko stres tak jak piszesz, a ryzyka żadnego odpukać nie mamy. Nad Nifty bym się zastanowiła tak dla spokoju sumienia, chociaż i tak nie wiem, ale skoro to też staty to podziękuję 😀
Ja pappe robię.
Tam może wyjść np ryzyko wcześniejszego porodu i tego typu rzeczy.
 
Ja dziś się masakrycznie czuje 🤢 strasznie mi nie dobrze. Jutro na 7 rano mam lekarza a potem muszę do biura jechać. Mam nadzieje ze wysiedze tam te 7 godzin
 
Ja mam podobnie. Non stop jestem głodna i co chwile mam na coś innego ochotę, ale mogę zjeść tylko trochę bo jak za dużo to mi niedobrze, miną 2h i znów głodna
Ja mam podobnie 🙈 najpierw nie mogłam jeść bo bolało żołądek na wymioty a dziś to ciągle zaglądam do lodówki i podjadam 🙈 niestety ja z tych bardziej krągłych więc muszę uważać 😒
 
u mnie to tez druga ciąża ale syn ma juz 12 lat...wtedy w trakcie ciazy bylam kilka razy w pl wiec tam chodzilam na usg. O tą utracona ciążę staraliśmy się kilka lat... dlatego teraz tak panikuje. Ale staram się już nie czytać głupot i nie stresować.... a Twoja mala ile ma lat?
Moja 2 latka w październiku skończyła 🙂 trzymaj się tych lekarzy co Ci kazali wrocic przy kolejnej ciazy i będzie dobrze ściskam 😘
 
reklama
Dziewczyny czy tylko ja tak panikuje i sprawdzam papier po podtarciu, czy nie ma plamien? 🙈 boze ja wiedzialam, ze to bedzie stresujacy czas ale nie, ze az tak 😆
 
Do góry