reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

U mnie 4+5. Wizyta we wtorek i tak pewnie nic nie zobaczę. Najgorsze to wyczekiwanie.
Jeszcze jajniki pobolewają i zastanawiam się czy miałam tak w poprzednich ciążach 🤔
Mnie tez jajniki pobolewają, zwłaszcza lewy. Tylko u mnie pewnie jeszcze po operacji sa te bóle. U mnie w zeszły poniedziałek było równe 5t. Lekarz mówił ze za tydzień powinno być serce.
 
reklama
byłam na 1 wizycie w 6tc zarodek był mniejszy niż powinien ale nieznacznie więc się nie przejęłam zresztą czemu bym miała przecież za mną były 2 donoszone zdrowe ciąże a serduszko biło i po 2och tyg jak poszłam to się okazało, że serduszko już nie bije.. dostałam skierowanie do szpitala na następny dzień z rana, tam dostałam 2 tabletki w odstępie 3ech godzin ale niestety na usg następnego dnia okazało się nie oczyściło się całkowicie więc musiałam mieć łyżeczkowanie, szybko i pod narkozą. Potem 2tyg plamienie i po miesiącu już miałam normalną miesiączkę. Czułam właśnie, że coś jest nie tak bo nie miałam mdłości, tylko takie chwilowe, piersi mnie przestał boleć, nie chciało mi się spać (w tej już mam fazę na spanie, mam nadzieję że za chwilę też zasnę bez problemu 😋) i ogólnie czułam się dobrze i przestałam czuć brzuch a jak mi robił usg gdzie wyszło że dzidzia nie żyje to zobaczyłam tam taką ciemność jakby ktoś tam zgasił światło...
Bardzo mi przykro z powodu tego co przeszłaś :( a mogę zapytać co na to Twój partner? Jak daliście sobie z tym rade?
 
Bardzo mi przykro z powodu tego co przeszłaś :( a mogę zapytać co na to Twój partner? Jak daliście sobie z tym rade?
ja miałam ciężko dojść do siebie, miałam 2 tyg l4 i cały ten czas spędziłam w łóżku często płacząc, dopiero jak poszłam do pracy to wróciłam do normalności, może było mi o tyle łatwiej że jak dostałam wyniki na trombofilię to juz wiedziałam co było przyczyną, mojemu było smutno ale on jest takim człowiekiem że bierze życie takie jakie jest.. mi dużo pomogło to forum bo siedziałam i czytałam i uczyłam się co dalej robić nawet nie zdawałam sobie sprawy w tego, że tyle osób ma takie problemy u nas było o tyle łatwiej że mamy dwie córy w domu
 
Dzień dobry Dziewczyny.
Bardzo mocno trzymam za Was wszystkie kciuki. Będzie dobrze!!!
Cieszę się, że są tu kobietki w wieku podobnym do mojego (36 😡). Razem będzie nam łatwiej.
 
A mi się dzisiaj śniło że poszłam do toalety i podcierając się zauważyłam krew, ale nie było to plamienie tylko baaardzo dużo krwi. Jak się obudziłam to trochę się tym zmartwiłam i niektórych to może śmieszyć, ale ja takie rzeczy sprawdzam w senniku. Na szczęście podpowiedział, że jeśli śni się to kobiecie w ciąży, zwłaszcza na początku ciąży, to oznacza to po prostu że się o nią martwi, dużo o niej myśli i mówi, więc się uspokoiłam 😅
 
reklama
Wstalam rano robie test z nadzieja na grube juz kreski, 29dc a tu krew, jakby okres, brzuch jeszcze nie boli ale test pokazal po dluzszej chwili prawie ze nic cien cienia 😪😪 takze chyba nic nie wyszlo z tego a juz sie nakrecilam
Jesteś pewna ze to okres a nie krwawienie implantacyjne? Dla pewności nie zaszkodzi zrobić betę. No chyba ze masz pewność ze masz okres to nie ma sensu
 
Do góry