reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

reklama
ja też uwielbiam, ale mam tylko swoje soki do herbatki z calymi owocami :) na zimę jak znalazł a coś mnie chyba zbiera bo jakoś kiepsko się dziś czuję to taka herbata będzie jak znalazł
Mi zaczyna lecieć z zatok. Na początku ciąży z córką było tak samo.
Soki też mam ale dla siebie bo z cukrem i odgapie i zaraz zrobię herbatkę z nim.
Hejka, test pozytywny blada kreseczka w 24dc 2,3dni przed okresem
Podczytuje was od kilku dni😄 termin na 20 lipiec by był
Objawy mam może to głupie ale po tygodniu od stosunku już czułam to moja druga ciąża mam córkę 2lata , żyłki na piersiach rozpychanie brzucha ciągnięcia tak jak i w pierwszej
Co prawda planowaliśmy moze w następnym roku ale będzie wczesniej 😁
Pozdrawiam 🫡
No przecież urodzi się w przyszłym roku 😜
 
Dziewczyny pisałam że mam problemy z cerą dzisiaj wstałam i ładna cera 😅🤭 dzisiaj 6+0 i ładna cera zobaczymy co będzie dalej
 
Dziewczyny pisałam że mam problemy z cerą dzisiaj wstałam i ładna cera 😅🤭 dzisiaj 6+0 i ładna cera zobaczymy co będzie dalej
ja w ciążach miałam lepszą skórę, ogólnie na twarzy jest spoko przed okresem jakiś pojedynczy pryszcz się trafi, za to mam problem z plecami i zawsze w ciąży były one lepsze ale jak na razie to mnie wysypuje,miałam już na brodzie, pod nosem a teraz mam pod uchem 😂
 
Ja mam kupne i z działki od kuzynki.
i co robicie potem z takich czereśni? Ja mroże wiśnie ale tylko trochę bo to głównie do ciasta i truskawki tak z 2-3 koszyki bo tego się zawsze też zużyje do sosów na słodki obiad, mam to szczęście, że mój narzeka tylko na mięso z kościami i tłuste kąski poza tym wszystko je 😅
 
Witamy! Rozgośc się 😀 no w następnym roku będzie ale już dzidzia! Robisz betę czy tak jak ja, czekasz grzecznie na wizytę?
Mieszkam w UK i tu całkiem inaczej z tą ciąża
Możliwe że wybiorę się prywatnie na skan są tu placówki od 6tyg można iść sprawdzić sobie, polski ginekolog widzę podniósł ceny od ostatniego czasu jak byłam 🙄 a tak to zadzwonię pewnie w następnym tygodniu jak powtórzę jeszcze test po spodziewanym okresie to dopiero na 12 tydzien pierwszy skan 😅
 
reklama
i co robicie potem z takich czereśni? Ja mroże wiśnie ale tylko trochę bo to głównie do ciasta i truskawki tak z 2-3 koszyki bo tego się zawsze też zużyje do sosów na słodki obiad, mam to szczęście, że mój narzeka tylko na mięso z kościami i tłuste kąski poza tym wszystko je 😅
Frużeline, nalewkę, do babeczek, do napoi zamiast kostek lodu.
 
Do góry