reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Witajcie dziewczyny w ten deszczowy dzień 🙂 kto dziś wizytuje oprócz Natalianatalia?
Jakiś pesymistyczny nastrój zapanował 😤
Ogarnąć się dziewczyny bo wszystko będzie dobrze ❤️ musi być!!!
Południe a ja już nie mam sił 🙈 dziś robiłam za śnieżynkę w przedszkolu u córki i mnie tak wymęczyli że idę zaraz spać 🤣
Co do wątku prywatnego już kiedyś pisałam że jestem za a jeśli można prowadzić osobne wątki to już wgl super 🙂 jak coś to ja cały czas mam listę z terminami i serduszkami która staram się uzupełniać na bieżąco... Ale jak już któraś wspomniała też jestem za tym żeby dołączyć tylko te osoby które w miarę regularnie się udzielają... Ja wiem że nie wszyscy mają czas siedzieć w telefonach ale mamy na liście 54osoby a o połowie nic nie wiemy 🤔 dużo też nie podali terminu i nawet nie wiadomo czy wszystko u nich w porządku 🤷 co do cycków ja muszę koniecznie kupić już większy stanik bo już zaczęły wypływać 🙈 a rano mąż stwierdził że już widać ciążowy brzuszek 😱 u mnie wszystko możliwe bo ja zawsze byłam okrągła ale przed tą ciąża schudłam 18kg 😅 a to moja 4ciaza więc myślę że brzuch ma prawo wyskoczyć 🙈 odliczam dni do wizyty
Dziś mam wizytę właśnie czekam pod gabinetem. Niestety jest poślizg więc pewnie trochę posiedzę zanim wejdę. Jakoś mnie stresik złapał 🥺
 
reklama
Dziewczyny ja nie muszę nikogo naśladować. Ja JESTEM królową paniki a do tego mistrzynią czarnych scenariuszy 😳😜😅
Naprawdę mam nadzieję że będzie dobrze, ale wiem że ta losowość i złośliwość losu bywa nieobliczalna. Muszę przetrwać do jutra........ Zamiast skupić się na pracy do nic nie umiem w niej zrobić i smordze się tak całą dniówkę. Żeby było dobrze bo inaczej to mnie zwolnią a tak nie będą mogli 😂

EDIT:
Jak spanikujecie i będziecie się zastanawiać czy coś nie zaszkodzi to odszukajcie moje posty bo ja prawdopodobnie już o to panikowałam 😜
najważniejsze, że jesteś tego świadoma 😂😂
Bywały takie ma forum, że jak się pisało wyluzuj to z forum uciekały obrażone 😛
Będzie dobrze ❤️
 
Cześć dziewczyny :)
To moja pierwsza w życiu ciąża, jestem teraz 10+2. Kolejną (trzecią już) wizytę u ginekologa mam 14.12, a badania prenatalne 19.12. :)
Powiem szczerze, że dopiero teraz zaczynam jako tako żyć, ponieważ od połowy 5 tygodnia miałam 24/7 mdłości, wymioty które pogłębiały się z każdym dniem i doszło do tego, że zwracałam wszystko co zjem. Dodatkowo dopiero teraz zaczynam myć w miarę normalnie zęby, ponieważ każdy dotyk szczoteczki w ustach powodował u mnie wymioty. W międzyczasie przeszłam jeszcze przeziębienie z temperaturą. Przez te 5 tygodni praktycznie nie byłam w stanie wstawać z łóżka.
Teraz jest już trochę lepiej, nadal jestem bardzo słaba, ale jestem w stanie wstać, wykapać się ubrać, cokolwiek zrobić itp.
Powiem szczerze, że nie spodziewałam się aż takiego hardcoru na początku ciąży. :) wszystko jest dla mnie nowe i myślałam ze jakoś to będzie, a tak naprawdę te pierwsze tygodnie to był obóz przetrwania.
Mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej. :)
Dla dziewczyn, które mają problemy z wymiotami chciałabym polecić skuteczny sposób: zacznijcie zażywać witaminę B6. Na silne wymioty sam imbir i domowe sposoby nie pomogą, a zażywanie tej witaminy poleciła mi pani w aptece. Konsultowałam to z lekarzem oczywiście. Czytałam na internecie wiele artykułów i badań naukowych, które faktycznie potwierdzają pozytywny wpływ witaminy B6 na niepowsciagliwe wymioty. Mnie to uratowało życie tak naprawdę.

Pozdrawiam wszystkie i życzę wszystkiego dobrego :)
 
Trzymam kciuki za wszystkie wizytujące 😍będzie ok.

Ja poszłam wczoraj na L4 , nie daje rady z Mdłościami. Jest coraz gorzej , teraz jestem 9+4 wg USG. Do pracy wracam 23 grudnia.
Mam poczucie winy, bo wcześniej nie powiedziałam kierowniczce ze spodziewam się bobasa, bo wcześnie , bałam się Że cos się wydarzy. A teraz l4 na 2.5 tyg. Jak wrócę muszę powiedzieć o wszystkim, chociaż zwolnienie z kodem B to już pewnie sama wie :)

Dziewczyny kochane mam pytanie - czy wasi lekarze kierują i bardzo rekomundaja badania oprócz pappy czyli nift panorama itd ? Jak jest U Was
 
Bo ja mam 27 lat , idę do genetyka plus pappa ale Pani doktor bardzo nam rekomenduje badanie dodatkowe jeszcze przed pappa , aby mieć czas na reakcje
 
Ja teraz zaczynam 9t plus 3dni i nie mdli mnie już jak wcześniej,piersi mniej bolą, zależy od dnia (codziennie sprawdzam 🙈😵‍💫) dalej mam ssanie i ochotę na różne rzeczy, ale też ciut mniej niż tydzień temu 😄 wahania nastroju bez zmian. Mnie nie odrzuciło od niczego szczególnie,mięso mogę jeść codziennie. Za to pojawiły mi się jakieś wzdęcia, mini zaparcia😟😟😟 już nie wiem czy ten brzuch mi lekko urósł od wzdec czy po prostu się powiększa 🤣🙈🙈🙈
 
Hej, podczytuję Was, ale u mnie nic nowego. Dziecko nadal w domu siedzi, dolecza się z choroby. Mam trochę obawy czy jeszcze go puszczać do przedszkola przed Świętami bo w zasadzie odkąd zaszłam w ciążę on ciągle chory 🙈 na szczęście ja złapałam od niego lżejsza wersję i narazie miałam tylko katar i problem z zatokami. Ale teraz takie zmutowane wirusy panują, tak jak pisałyście. 😡 Z drugiej strony oszaleję z dzieckiem w domu tyle czasu, bo jeszcze pracuję zdalnie. Chyba ostatecznie wygra rozsądek i pójdzie w przyszłym tygodniu do dzieci a co ma być to będzie... Dwa lata temu panowała pandemia a ja byłam na początku ciąży i bardzo panikowalam. Syn nie chodził do przedszkola, ja praca z domu, nigdzie nie wychodziłam,nie widywaliśmy się z rodziną. Mąż natomiast musiał chodzić do pracy i co..oczywiście przyniósł covida do domu. Wszyscy ciężko go przeszliśmy. Ja w 8tyg ciąży miałam przez 3 dni gorączkę 39 stopni, nic nie jadłam, byłam mega słaba. Strasznie to wspominam. Także no,nie uchronimy się..jak ma coś na dopaść to i tak pewnie dopadnie.. ale oczywiście ostrożności nigdy za wiele w ciąży!
A ja wizytuję w czwartek. Kciuki za Wasze wizyty! ✊❤️
 
reklama
Trzymam kciuki za wszystkie wizytujące 😍będzie ok.

Ja poszłam wczoraj na L4 , nie daje rady z Mdłościami. Jest coraz gorzej , teraz jestem 9+4 wg USG. Do pracy wracam 23 grudnia.
Mam poczucie winy, bo wcześniej nie powiedziałam kierowniczce ze spodziewam się bobasa, bo wcześnie , bałam się Że cos się wydarzy. A teraz l4 na 2.5 tyg. Jak wrócę muszę powiedzieć o wszystkim, chociaż zwolnienie z kodem B to już pewnie sama wie :)

Dziewczyny kochane mam pytanie - czy wasi lekarze kierują i bardzo rekomundaja badania oprócz pappy czyli nift panorama itd ? Jak jest U Was
Ja bardzo chciałam zrobić nifty, ale lekarz powiedział, że po prenatalnych gdyby było coś nie tak i miał wątpliwości, wiadomo to drogie badanie..
 
Do góry