reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Położne dosłownie go szarpały by jadł i wydaje mi się że to go zraziło.. zobaczymy co powie położna środowiskowa. Na te chwilę próbujemy z nakładka
 
reklama
Jestem po wizycie… ogólnie nie jest zle. Szyjka krotka, kanał otwarty, rozwarcie małe dlatego na sobotę dostałam skierowanie do szpitala (moj lekarz prowadzący ma dyżur). Bardzo się cieszę, równie bardzo boje 🙈🤣.
 
Jestem bardziej za tym żeby karmić mm. Ale zastanawiam się co na to położna środowiskowa czy nie będzie taka jak te ze szpitala że do cycka przystawiać.
 
Jestem bardziej za tym żeby karmić mm. Ale zastanawiam się co na to położna środowiskowa czy nie będzie taka jak te ze szpitala że do cycka przystawiać.
zależy jaka położna.
Ja np karmię mm bo laktacja się nie rozkręciła . Gdy pytają czym jest dziecko karmione i mówimy że mm to nikt nie pytał nas dlaczego tak a nie piersią.
 
reklama
Dziewczyny te które z was już rodziły. Czy skurcze w samym dole brzucha mogą być tymi porodowymi? Coraz mocniej mnie łapie, aplikacja pokazuje ze powinnam się szykować do szpitala ale gdzieś kiedyś czytałam ze te skurcze porodowe to idą od środka brzucha na dół a mnie łapie ciagle w samym dole
 
Do góry