reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Do 10 dni roboczych ale bardzo często są wcześniej. Często 5,6 dni. Zobaczymy jak i nas będzie. W poniedziałek miałam i zaczynam się stresować

Ja to w ogóle nie wiem jak wytrzymam nerwowo i te wyniki i te prenatalne, ale mówię sobie, że wszystko musi być dobrze, nie ma innego wyjścia i trzymam mocno kciuki, żeby u Ciebie też tak było [emoji110][emoji123]
 
Dzień dobry w sobotni poranek.
Sprawdziłam sobie wyniki bo dostałam kod do laboratorium, parę rzeczy w morfologii podwyższonych a parę obniżonych ale sprawdziłam już że w ciąży są w normie.
Za to w moczu wykryto b.liczne bakterie, a CRP wskazuje na stan zapalny w organiźmie. ech...

Ten stan zapalny to nie wiem czy może coś być z tego że od pewnego czasu mam codziennie taki suchy kaszel ( ale nie cały czas, głównie wieczorem i trochę tylko ) a rano mam nos zatkany. Czy to od tego że mam ząb do wyrwania ( już jestem umówiona na wizytę ) bo jest cały zepsuty.
 
Ja dopiero byłam na jednej wizycie u gina. 4 stycznia mam druga to pewnie mi powie żeby się zapisać. Chociaż mogłabym sama już zadzwonić i się umówić. Tylko nie wiem na kiedy. A Ty? 😄
Ja byłam 2 razy na wizycie i na drugiej kazała mi się już zapisać i że najlepiej w 12 tc więc zapisałam się na 19 stycznia a normalna wizytę mam też tylko że 5 stycznia, dzień po Tobie 😁
 
Dzień dobry Mamuśki 🥰


Wczoraj miałam pracowity dzień, praca plus wielkie sprzątanie przed świąteczne, miałam takiego powera i chęci, ze postanowiłam go wykorzystać jednakże towarzyszył mi brzydki humor i o mało co nie pokłóciłam się ze swoim starym 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️


Dziś głowa pęka, a za chwile zaczynam prace. Później urodziny siostry i tam na pewno się już wyda, ze nie mogę pic, za częste wymówki od alkoholu, a za każdym razem pytają się czy przypadkiem w ciąży nie jestem 🤦‍♀️

Miłego dnia !!! 🥰🤰
 
reklama
Matko, dziewczyny. Nie czytałam od wczoraj rano i znów 20 stron do nadrobienia, ale nie mam na to siły, więc odpuszczam. Wczoraj był pierwszy dzień bez kwarantanny, więc intensywnie. Poszlam zrobić sobie rzęsy, pozniej z małą do mamy, a wieczorem miałam wyjście ze znajomymi. Siedzieliśmy do 2, a małą dziś wstała o 5:30. A ja q nagrodę, wczoraj obiecałam chłopu, że wezmę na cały dzień córkę, żeby miał chwilę dla siebie :d
Więc o 9 mam paznokcie, jedziemy fo babci i będziemy robić pierniki. Planuję się 19:00 iść spać. 🤣🤣🤣
 
Do góry