reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Matko, dziewczyny. Nie czytałam od wczoraj rano i znów 20 stron do nadrobienia, ale nie mam na to siły, więc odpuszczam. Wczoraj był pierwszy dzień bez kwarantanny, więc intensywnie. Poszlam zrobić sobie rzęsy, pozniej z małą do mamy, a wieczorem miałam wyjście ze znajomymi. Siedzieliśmy do 2, a małą dziś wstała o 5:30. A ja q nagrodę, wczoraj obiecałam chłopu, że wezmę na cały dzień córkę, żeby miał chwilę dla siebie :d
Więc o 9 mam paznokcie, jedziemy fo babci i będziemy robić pierniki. Planuję się 19:00 iść spać. 🤣🤣🤣
życzę aby plan się powiódł ze spaniem 😁
 
reklama
Zaczęłam być znowu mocno aktywna i zastanawiam się czy ja tak mogę …
Wcale się nie dziwię. U mnie objawy ustały i myślę o przyjęciu propozycji pracy od stycznia. Jeszcze tylko rozmowa z lekarzem czy się zgodzi :)
Jeżeli wcześniej byłaś aktywna to nie będzie to szok dla organizmu.
 
Witajcie dziewczyny, miłego dnia Wam życzę 😘 dziś troszkę bardziej poleniuchowaliśmy w łóżku. Dziś mam dużo planów ale czy się uda zobaczymy. Muszę zrobić pierogi bo idziemy jutro na wigilię do siostry, gdzie spotykamy się z przyjaciółmi i znajomymi, jest zawsze wesoło, to już taka nasza tradycja, żeby spotkać się przed Świętami. Planujemy również pojechać po choinkę bo córka już chce ubierać.
 
Hej dziewczyny. Wczoraj zaniedbałam forum bo głowa mi Pękala i byłam noe do życia. Dziś jak się wyspałam jest już lepiej. Prenatalne mam na 3.01 NFZ(w om 11+3 a z USG 12+0) i 5.01 prywatnie z Pappa.

Jeżeli chodzi o płeć to ja myślę że może być dziewczynka bo zupełnie inaczej czuje się niż w ciąży z synem.

U mnie choinki nadal nie ma bo nie przyjechała. Zamówiłam w niedzielę i dopiero wczoraj wysłali. Stwierdziłam że w poniedziałek beda mieć odmowę przyjęcia bo w niedzielę pojadę z mężem na giełdę i se kupie.

Mąż obiecał mi że pojedziemy do ikei dzisiaj po stolik kawowy bo mąż niechcący zespół 😂
 
Ja się wczoraj chwaliłam że czwartek bez wymiotów No to wczoraj już nie było super wieczór. Dziś od rana bardzo głowa mnie boli, czuję jak by mi balon gonił, nie mogę kaszlnąć bo taki ból. Teraz mnie wyszarpalo w WC to musialam uściskać skronie bo tak bolało.
 
Ja się wczoraj chwaliłam że czwartek bez wymiotów No to wczoraj już nie było super wieczór. Dziś od rana bardzo głowa mnie boli, czuję jak by mi balon gonił, nie mogę kaszlnąć bo taki ból. Teraz mnie wyszarpalo w WC to musialam uściskać skronie bo tak bolało.

Też miałam podobny ból głowy w 11tc, na szczęście minął po 2 dniach, brałam bardzo małe dawki Apapu i chwilowo pomagało. Trzymaj się ❤️
 
Dzień dobry Dziewczyny. [emoji3526]

Ja dziś od rana na nogach, zaraz kończę fryzjera i jeszcze kosmetyczka przede mną. [emoji39] Taki dzień dla Matki. [emoji3526] Dziś córka nie da żyć, więc ubieramy choinke i tak pewnie sobota zleci. [emoji1751]

Kurcze, widzę że większość z Was ma prenatalne jeszcze w grudniu. A ja 05.01 będę w 13+0 myślicie że jest ok ?

Miłego dnia kochane. [emoji8]
 
Dzień dobry Dziewczyny. [emoji3526]

Ja dziś od rana na nogach, zaraz kończę fryzjera i jeszcze kosmetyczka przede mną. [emoji39] Taki dzień dla Matki. [emoji3526] Dziś córka nie da żyć, więc ubieramy choinke i tak pewnie sobota zleci. [emoji1751]

Kurcze, widzę że większość z Was ma prenatalne jeszcze w grudniu. A ja 05.01 będę w 13+0 myślicie że jest ok ?

Miłego dnia kochane. [emoji8]

Ja mam 7 stycznia i będę 7+1. Nie martw się będzie wszystko widać.
 
reklama
Do góry