reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Do 10 dni roboczych ale bardzo często są wcześniej. Często 5,6 dni. Zobaczymy jak i nas będzie. W poniedziałek miałam i zaczynam się stresować

Ja to w ogóle nie wiem jak wytrzymam nerwowo i te wyniki i te prenatalne, ale mówię sobie, że wszystko musi być dobrze, nie ma innego wyjścia i trzymam mocno kciuki, żeby u Ciebie też tak było [emoji110][emoji123]
 
Dzień dobry w sobotni poranek.
Sprawdziłam sobie wyniki bo dostałam kod do laboratorium, parę rzeczy w morfologii podwyższonych a parę obniżonych ale sprawdziłam już że w ciąży są w normie.
Za to w moczu wykryto b.liczne bakterie, a CRP wskazuje na stan zapalny w organiźmie. ech...

Ten stan zapalny to nie wiem czy może coś być z tego że od pewnego czasu mam codziennie taki suchy kaszel ( ale nie cały czas, głównie wieczorem i trochę tylko ) a rano mam nos zatkany. Czy to od tego że mam ząb do wyrwania ( już jestem umówiona na wizytę ) bo jest cały zepsuty.
 
Ja dopiero byłam na jednej wizycie u gina. 4 stycznia mam druga to pewnie mi powie żeby się zapisać. Chociaż mogłabym sama już zadzwonić i się umówić. Tylko nie wiem na kiedy. A Ty? 😄
Ja byłam 2 razy na wizycie i na drugiej kazała mi się już zapisać i że najlepiej w 12 tc więc zapisałam się na 19 stycznia a normalna wizytę mam też tylko że 5 stycznia, dzień po Tobie 😁
 
Dzień dobry Mamuśki 🥰


Wczoraj miałam pracowity dzień, praca plus wielkie sprzątanie przed świąteczne, miałam takiego powera i chęci, ze postanowiłam go wykorzystać jednakże towarzyszył mi brzydki humor i o mało co nie pokłóciłam się ze swoim starym 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️


Dziś głowa pęka, a za chwile zaczynam prace. Później urodziny siostry i tam na pewno się już wyda, ze nie mogę pic, za częste wymówki od alkoholu, a za każdym razem pytają się czy przypadkiem w ciąży nie jestem 🤦‍♀️

Miłego dnia !!! 🥰🤰
 
reklama
Matko, dziewczyny. Nie czytałam od wczoraj rano i znów 20 stron do nadrobienia, ale nie mam na to siły, więc odpuszczam. Wczoraj był pierwszy dzień bez kwarantanny, więc intensywnie. Poszlam zrobić sobie rzęsy, pozniej z małą do mamy, a wieczorem miałam wyjście ze znajomymi. Siedzieliśmy do 2, a małą dziś wstała o 5:30. A ja q nagrodę, wczoraj obiecałam chłopu, że wezmę na cały dzień córkę, żeby miał chwilę dla siebie :d
Więc o 9 mam paznokcie, jedziemy fo babci i będziemy robić pierniki. Planuję się 19:00 iść spać. 🤣🤣🤣
 
Do góry