reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Dziewczyny, wiem że niektóre z was są już na zwolnieniu. Nie macie wyrzutów sumienia? Ja już tydzień siedzę na L4 a to dopiero 8TC. Ciąża zagrożona więc lekarz sam zalecił, mam zwolnienie do kolejnej wizyty 28/12. Ale strasznie mi jest głupio bo pracuje z domu i nie mam tak ciężko jakbym np miała pracę stojąca. Jedynie stres wchodzi w grę jako zagrożenie. Plus bardzo boli mnie ciągle brzuch i nie mogę za długo siedzieć. Ale i tak ... Ciągle wyrzuty sumienia :( a o ciążę 2 lata się starałam więc spodziewałam się że nie będę miała wyrzutów w tym temacie
Ja nie mam wyrzutów. Jestem w 4 ciąży 2 poronione i stwierdziłam ze ciaza jest najważniejsza. W pracy zawsze ktoś się znajdzie na twoje miejsce pamiętaj o tym. Ostatnio przykro mi się nawet zrobiło bo myslalam ze niezastąpiona jestem nic bardziej mylnego. Nie minely 2 tyg mojej nieobecności a już jakas dziewczyna nowo przyjęta uczy się na moje miejsce. Wiec puki co nie mam nawet gdzie juz wracać. Czasem trzeba być egoistą nie myśleć o innych tylko o sobie. Uwierz myślę że oni nie rozpaczają za toba.
 
reklama
Ja też mam problem z decyzją o l4. Mąż już się na mnie denerwuje, bo po poronieniu mówiłam, że od razu pójdę na zwolnienie, a teraz się wykręcam. Ale ciągle mam w głowie, że jeszcze nie chcę, żeby wiedzieli.
dokładnie, myślałam, że dam radę chociaż do prenatalnych z tym zaczekać
 
Dziewczyny, ratujcie jakimś pomysłem na obiad:)
Najlepiej szybki do przygotowania:)

Nie mogę znaleźć smaku…przez co nie wiem co gotowac żeby zaspokoić łaknienie…
Właśnie zjadłam czekolade i kabanosy…😂
 
Tak myślę czy by z tą zamknięta jeszcze chwilę nie poczekać. Doszło trochę nowych dziewczyn na już i przenosząc się teraz i tak idziemy z "nieznajomymi" więc zasadność prywatnej grupy na tym etapie średnia. Poczekajmy z miesiąc, dwa kto naprawdę będzie się udzielał. Sporo dziewczyn ujawniło się nagle jak ma być zamknięta.
Zawsze otwarte forum będzie działało i w trakcie można kogoś dołączyć. Ja bym założyła zamknięte.
 
Jejq 20 stron musiałam nadrobić szalone jesteście pol godziny czytania. Chciałam odpisywać na poszczególne posty ale zrezygnowałam bo to ci mialam do powiedzenia inne z was powiedziały wiec bez sensu.

Stwierdzam że wyjście na paznokcie to dla mnie wyczyn. Masakra pojechałam do miasta 20 km od mojej wioski 2 h i wróciłam taka zmęczona jakbym na piechotę tam szla. Jejq czuje się jak jakas stara babcia.
 
reklama
Do góry