reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
U mnie chyba znowu nie wyjdzie ... marnie to widzę. Byłam na usg - lekarka wolała ordynatora bo dalej widoczność u mnie nijaka niby puls delikatny był- widziałam - ale coś jakby za wolno - lekarz nie znając mnie i przypadku stwierdził 6/7 tyg ale wg OM już powinnam być dalej .. No nic czekam na betę i zobaczę co ze mną dalej...
Kciuki za dobre wiesci
 
Co do grupy zamkniętej Ja sie dostosuje. Jakoś mi obojętne gdzie sie odzywam.czy na tej zamkniętej wyjawię dużo więcej niż na tej otwartej zobaczymy okaże się jak już ta grupa będzie
 
@AnnMar88 spałam dziś z poduszkami między nogami i na boku żeby się przestawić. Łatwe to to nie będzie. Ja zasnęłam dopiero po paru godzinach gdy te poduszki w końcu wyrzuciłam i położyłam się tradycyjnie na brzuchu 🤦‍♀️
Mam to samo. Wczoraj się naczytalam u nas na forum i od razu spróbowałam ale klapa totalna, po godzinie kręcenia się gdy nie mogłam znaleźć pozycji musiałam wyrzucić poduszkę 🙈
W ogóle ja jestem dopiero 7+3, ale przez leki i ogólnie jestem taka wzdeta caly czas że na brzuchu już mi mega niewygodnie 😬
 
@Majaga o tym samym pomyślalam jak odezwała się osoba która nie należy do nas.[emoji44]

Dziewczyny dziś faktycznie szaleją z postami. [emoji39] dziś mam trochę luzu w pracy ale chyba przez godzinę nie weszlam i 50 postów. [emoji3526][emoji3526]

O też podlapie jakieś szybkie danie na obiad.. bo robienie ich ostatnio mnie męczy. Po pracy człowiek głodny a najpierw stoi przy garach. [emoji1751][emoji1745]

Do tych co są na zwolnieniu, nie miejcie zadnych wyrzutów sumienia.. takie macie prawo, w pracy tego i tak z reguly nie doceniają .. każdy inaczej się czuje nie zależnie od tego jaką ma pracę. ja mam jutro wizytę, jeżeli będzie wszystko ok, to też zastanawiam się czy przy kolejnej wizycie nie iść .. po pozytywnej wizycie powiem dopiero szefowej a potem się zobaczy, ale już po sobie widzę że mój plan dłuzszej pracy szklag trafi. [emoji23]
 
Mi się nie podoba, że kij wie kto nas czyta. Jeżeli większość z osob tu będących zdecyduje, że nie chce przejść na grupę zamknięta - to też spoko, po prostu przestanę się tu wypowiadać
Zgadzam się z Tobą, dlatego ja bardzo chętnie przejdę na wątek zamknięty. Dziewczyny które się uaktywnią i zaczną pisać na forum zawsze będzie można dołączyć. A dla mnie pozostawanie na wątku otwartym tylko po to, żeby ktoś potajemnie podczytywał to argument wręcz odwrotny. Jak ktoś chce znaleźć informacje to je w necie znajdzie bez forum, tym bardziej ze nie zadaje nawet pytań. Wyszukiwarka i do przodu.
 
Ja już po wizycie. Wszystko jest okej ❤️ Dostałam skierowanie na prenatalne i dzisiaj będę dzwonić się rejestrować. Kolejna wizyta 4 stycznia
 

Załączniki

  • 3feb46ee-4008-4dc0-a1d8-901d9faaab59.jpg
    3feb46ee-4008-4dc0-a1d8-901d9faaab59.jpg
    19,8 KB · Wyświetleń: 61
reklama
Jejq 20 stron musiałam nadrobić szalone jesteście pol godziny czytania. Chciałam odpisywać na poszczególne posty ale zrezygnowałam bo to ci mialam do powiedzenia inne z was powiedziały wiec bez sensu.

Stwierdzam że wyjście na paznokcie to dla mnie wyczyn. Masakra pojechałam do miasta 20 km od mojej wioski 2 h i wróciłam taka zmęczona jakbym na piechotę tam szla. Jejq czuje się jak jakas stara babcia.
Mam to samo.
Szalone dziewczyny!!!
Nie nadążam z czytaniem, a co dopiero z odpisywaniem 😂
 
Do góry