reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Widzę, że dzisiaj atmosfera na forum jest miezbyt sprzyjająca. Sama dziwnie się czuję. Brzuch momentami pobolewa, znowu plamienie od czasu do czasu. Miałam iść na wizytę w środę, ale przesuwam na jutro bo się martwię 😞
 
reklama
Już po wizycie, według USG jest idealnie pokrywa się z ostatnia miesiączka ,lekarz powiedział że serduszko bije ale słabo słyszałam chyba przez sprzed, wogole słaby widok był , niestety moja ciaza jest wysokiego ryzyka ale dlaczego to wam już opowiem jak przejdziemy na forum zamknięte, muszę jechać do poradni endokrynologi bo wyniki z tarczycy mam 2,75 a norma jest 2,5 już się umówiłam na 17.12 za tydzień, dostałam skierowanie na badania prenatalne będę się umawiać po niedzieli na początek stycznia gdzieś, lekarz powiedział że podzielimy sobie ta ciążę na tygodnie bym nie zeszła teraz naj ważniejsze bym donosiła do 14 tygodnia, dostałam tabletki duphaston 10mg mam brać 2x1 tabletkę,
Milego dnia życzę! :)
 
Ostatnia miesiączka 27 wrzesień, beta 28.10 wyniosla 605 🥰 w lutym 30 lat skoncze i 2 poronienia za soba. Strasznie się ciesze ale niestety obawy tez sa
O cześć Marta!! Dopiero dołączyłam do forum :-) moja ostatnia miesiączka też 27 września i też niestety mam za sobą 2 poronienia. Jak miło "spotkać" kogoś kto ma podobne przeżycia! Jak się aktualnie czujesz? Pozdrawiam :-)
 
Już po wizycie, według USG jest idealnie pokrywa się z ostatnia miesiączka ,lekarz powiedział że serduszko bije ale słabo słyszałam chyba przez sprzed, wogole słaby widok był , niestety moja ciaza jest wysokiego ryzyka ale dlaczego to wam już opowiem jak przejdziemy na forum zamknięte, muszę jechać do poradni endokrynologi bo wyniki z tarczycy mam 2,75 a norma jest 2,5 już się umówiłam na 17.12 za tydzień, dostałam skierowanie na badania prenatalne będę się umawiać po niedzieli na początek stycznia gdzieś, lekarz powiedział że podzielimy sobie ta ciążę na tygodnie bym nie zeszła teraz naj ważniejsze bym donosiła do 14 tygodnia, dostałam tabletki duphaston 10mg mam brać 2x1 tabletkę,
Milego dnia życzę! :)
Najważniejsze, że dzisiaj wszystko wyglądało dobrze! Małymi kroczkami do przodu ❤
 
nie sądziłam, że tak się będą strasznie przetłuszczać włosy w tej ciąży, to jest jakiś dramat :D
Noooo, wczoraj też z dziewczynami tu o tym pisałyśmy, co poradzić.
Chociaż wolę chyba te włosy, niż gdyby miało mnie wysypać na twarzy.

Właśnie cudem wcisnęłam się na wizytę do fryzjera w przyszłym tygodniu. Przy okazji godzinny spacerek zaliczyłam .
 
A to mój mały świąteczny kącik
 

Załączniki

  • 20211209_134331.jpg
    20211209_134331.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 52
reklama
Dziewczynki! Serduszko przestało bić. To mój 3 taki przypadek. Ale Wy się nie stresujcie❤️ U Was na pewno będzie wszystko dobrze❤️ Trzymam kciuki!
Ojej bardzo bardzo mi przykro.... też przez to przechodziłam :-( bądź dzielna, teraz są najtrudniejsze chwile.
Może warto zrobić badania dlaczego tak się dzieje? Ja trafiłam do Kliniki Niepołodności i teraz prowadzi mnie lekarz który zlecił mase badań mi i mojemu partnerowi. Nie jest to tanie, ale przynajmniej jesteśmy pod dobrą opieką. Także po badaniach lekarz dał zielone światło i teraz mnie prowadzi. Już od początku ciąży 3 tygodnia biorę progesteron w dużych dawkach Utrogestan i jeszcze inny lek na podtrzymanie ciąży i wykluczenie wszelkich zaburzeń. Póki co wszystko dobrze, ale też ciągle się martwię czy aby na pewno.
Trzymaj się dzielnie!!!
 
Do góry