reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Skończone 10 i 7 lat, już prawie odchowane 😉 z pierwszą córką najedliśmy się sporo strachu bo urodziła się 2 miesiące przed terminem z wagą 1,2kg.. Miesiąc spędziła w inkubatorze, nie życzę nikomu😔 też jestem "mutantką" I biorę Neoparin, oprócz tego Acard, Encorton, Glucophage, Duphaston, Progesteron i masę witamin. Jakby to zebrać do kupy to mam z tabletek dodatkowy posiłek 😝 ale czego się nie robi dla dzidzi ☺
To moje 10 i 5, ja rocznik 87
 
reklama
Hej. Czy gorączka (max 37,8) przez dwa dni może zaszkodzić dziecku? Po konsultacji z lekarzem przyjmowalam paracetamol, po którym spadała. Nie wiem czy się zaziebilam, czy jakaś infekcja czy co to było. Strasznie się martwię ze zaszkodziłem dziecku. Jestem w 10 tygodniu.
 
Nie.
Hej. Czy gorączka (max 37,8) przez dwa dni może zaszkodzić dziecku? Po konsultacji z lekarzem przyjmowalam paracetamol, po którym spadała. Nie wiem czy się zaziebilam, czy jakaś infekcja czy co to było. Strasznie się martwię ze zaszkodziłem dziecku. Jestem w 10 tygodniu.
 
Hej. Czy gorączka (max 37,8) przez dwa dni może zaszkodzić dziecku? Po konsultacji z lekarzem przyjmowalam paracetamol, po którym spadała. Nie wiem czy się zaziebilam, czy jakaś infekcja czy co to było. Strasznie się martwię ze zaszkodziłem dziecku. Jestem w 10 tygodniu.
Mi ostatnio Pani dr powiedziała ze jeśli bym złapała covid to mam zbijać gorączkę bo właśnie wysoka długotrwała może uszkodzić płód…i kazała ja zbijać paracetamolem:)
Wiec taka temp i kilka paracetamoli myśle ze krzywdy nie zrobiła :)
 
reklama
Tez mi tak mówiła, ale moja gorączka chyba nie była ani szczególnie wysoka ani długotrwała bo tylko 2 dni. Ale wiadomo, ciezko się nie przejmować. Dziekuje za odpowiedzi.
 
Do góry