reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

Witam wszystkich z rana. Miłego dnia życzę. My dziś zaczynamy 10 tydzień 💕 Może będę spokojniejsza. 😁
Czy któraś z was myślała (albo już ma z poprzednich ciąży) o zakupie detektora tętna płodu? Ciekawi mnie to jak to działa i czy ma to sens.
Myślałam o tym ale nie wiem, czy nie popadnę w paranoję 🙈 tak jak piszą...jak się dobrze trafi to może uspokoić ale jeśli, źle to zawał 🤷
 
reklama
Cześć dziewczyny, czuje się okropnie psychicznie. Wczoraj sie dowiedziałam że mojej siostrze nie udał się transfer inv. Przyjęłam tą wiadomość okropnie, jakby mnie to samej by dotyczyło. Nie potrafię się cieszyć ze swojej ciąży. My staraliśmy się ponad rok.. nie wiem jak ogłosić rodzinie że jestem w ciąży, cały czas myślę że może zrobić się jej przykro jak się dowie..czy jest tutaj może jakaś dziewczyna po udanym transferze ? 😪
Powiedz normalnie 🙂 ja swojej siostrze też szybko powiedziałam, chociaż wiem o problemach u niej 🤷 czasami to, że komuś się udało jest motorem do działania 🙂 będzie przykro jak dowie się na końcu
 
Myślałam o tym ale nie wiem, czy nie popadnę w paranoję 🙈 tak jak piszą...jak się dobrze trafi to może uspokoić ale jeśli, źle to zawał 🤷
No właśnie ja też mam takie wątpliwości.. ale z drugiej strony może mnie to trochę uspokoi więc jestem coraz bliższa zakupu, zwłaszcza że wizyty mam co 4 tygodnie i mi odbija 🤣 teraz odliczam do 27.12 😁
 
Cześć dziewczyny, czuje się okropnie psychicznie. Wczoraj sie dowiedziałam że mojej siostrze nie udał się transfer inv. Przyjęłam tą wiadomość okropnie, jakby mnie to samej by dotyczyło. Nie potrafię się cieszyć ze swojej ciąży. My staraliśmy się ponad rok.. nie wiem jak ogłosić rodzinie że jestem w ciąży, cały czas myślę że może zrobić się jej przykro jak się dowie..czy jest tutaj może jakaś dziewczyna po udanym transferze ? 😪
Roma porozmawiaj z siostra i powiedz jej o ciąży ale wspierają ja. Nie mów jej ze wszystkimi tylko „na osobności”. Powiedz ze wiesz ze jej ciężko ale napewno się uda za jakiś czas. @nadzieja jest po transferze tutaj z nami. Siły dla siostry. Napewno się uda w końcu.
 
reklama
Do góry