reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Lekarz który przepisze coś. Przypomniało mi to że mam lek do wypiciq dziś. Nie chciałam przed badaniami pić [emoji32]
Dziewczyny co na infekcje intymną? Przed ciążą brałam gynoxin i maść clotrimazolum. Teraz chyba tylko masc mi zostaje ale sama raczej nie pomoże [emoji17]
 
reklama
Robiłaś krzywą? Ja czekam na wyniki. Ile miałaś na czczo? Mi glukometrem przed pobraniem wyszła 90 więc ciągle mam nadzieję że poprzedni wynik był zły i diabetolog każe się pilnować ale bez rygorystycznej diety
Tak robiłam... na czczo wyszła 95... ale przed badaniem zdenerwowała mnie kobieta w rejestracji :p wiec zastanwiam się czy to przez to nie było źle... od 2 tyg mierze w domu glukometrem .. w tamtych tyg było poniżej 90 codziennie w w tym już 92 i powyżej :/
 
Ja na pierwszych prenatalnych nawet nie pytałam, przy jednej córce dowiedziałam się w 18 tyg a przy drugiej w 16. Ale moja przyjaciółka miała usg prenatalne w 12 tyg i już gin jej powiedział że jest pewny że chłopak. Teraz idę na nfz to mam wrażenie że mogę być gorzej traktowana, jakoś tak mam w głowie No bo teraz człowiek wszędzie prywatnie chodzi. Bo nfz same wiecie.
Ja przy córce dowiedziałam się bardzo późno ze będzie dziewczyna. Przy synu był to chyba 11 tydzień
A druga sprawa byłyście już u dentysty na wizycie kontrolnej? Przed ciąża wyleczyłam wszystkie zęby i nawet sobie wybieliłam, ale teraz już minęło 6 miesięcy od ostatniej wizyty i trzeba by było sprawdzić czy wszystko OK 😉
ja byłam w poniedziałek 😉 moja dentystka powiedziała ze bardzo dobrze ze przyszłam a tez z pół roku temu zakończyłam leczenie. Powiedziała ze jeżeli nic nie będzie mi dokuczać to mam przyjść na początku 2 trymestru a później na początku 3 😉 także można śmiało się umawiać 😉 żeby to istotna sprawa w ciazy
 
Tak robiłam... na czczo wyszła 95... ale przed badaniem zdenerwowała mnie kobieta w rejestracji :p wiec zastanwiam się czy to przez to nie było źle... od 2 tyg mierze w domu glukometrem .. w tamtych tyg było poniżej 90 codziennie w w tym już 92 i powyżej :/
Stres też powoduje wzrost cukru we krwi?
 
reklama
Dziewczyny doleciałam bezpiecznie, byłam już na wizycie u lekarza. Wszystko jest jak najbardziej w porządku. Termin się nie zmienił, jest to 6+2 tc. Wizyty będę miała co tydzień i to zawsze w czwartek. Strasznie cieszę się, że nic się nie stało podczas lotu. Zdążyłam jeszcze na zapalenie choinki w Nowym Jorku. Za dwa tygodnie jak będzie Ok to lecę do LA sprawdzić jak tam się mają sprawy z naszym domem
 
Do góry