reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Hej dziewczyny,

Czy zawsze trzeba brać duphaston jak się poroniło?

Ostatnią miesiączkę miałam 24.10 ale cykle mam dość długie- owulacje czułam Ok. 13.11 i w tych okolicach byli zbliżenia. Z OM wychodziłby mi termin na koniec lipca ale raczej będzie to początek sierpnia. Oczywiście wszystko się okaże jak już pójdę na usg. Termin mam dopiero na 17.12 ponieważ nie chciałam iść wcześniej i się stresować jakby np. Nic nie było widać czy nie byłoby bicia serca ale teraz tak czytam ze większość bierze ten duphaston, a ja również go brałam w pierwszej ciąży, a i tak poroniłam. Dodam tez, że zwykle dziewczyny na forach piszą, że od samego początku coś biorą na podtrzymanie, a w rodzinie czy u koleżanek nikt nigdy niczego nie brał, dziewczyny nawet bety nie robią, jedynie test- pierwsze usg 7-8 tydzień o wszystko zawsze jest Ok…
Teraz sama nie wiem czy powinnam iść wcześniej do lekarza? Prosić o ten duphaston?
 
reklama
ja wczoraj tak miałam… przeraziłam się. Ale dzisiaj już nic więcej nie ma. Przy podtarciu delikatnie różowy śluz był… mam nadzieje ze nic wiecej się nie pojawi… jak bym zaczelam krwawić to jechałabym na sor…
Mam wielka nadzieje, ze nic jednak się takiego nie stanie i był to pojedynczy incydent i do wtorku będzie dobrze… bo we wtorek pierwsza wizyta…
Właśnie ja wczoraj też tak miałam, ale jednorazowo i spokój za tydzień mam wizytę, to mogło być spowodowanego zagniezdzeniem się zarodka, ale obserwować się nic nie zaszkodzi 😊 będzie wszystko Dobrze 👍
Miłego dnia wszystkim ☺☺☺
 
no ja juz po wizycie :) 6+1, zarodek 5,2 mm
bede musiala brac luteine i Acard
narazie wsio OK ufff :D
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    32 KB · Wyświetleń: 50
Dzień dobry dziewczyny.[emoji6]
Ja z moim przeziębionym maluchem w domu.. postaram się wykorzystać ten czas na posprzątanie domu, oczywiście na spokojnie [emoji6] tym bardziej że czuje się narazie ok, to trzeba korzystać.[emoji39]
 
Rety, siedzę po krzywej. Muszę jeszcze tu wytrwać koło godziny. Blehhh [emoji32] jeszcze za własną głupotę zaplacilam ponad 200 zł bo nie poprosiłam endo o krzywą insulinowa [emoji3064]
 
No-spa - kazał brać codziennie, magne b6 forte - 3 c dziennie .. cytologia wyszedł stan zapalny dostałam fluomizin potem macmiror complex... ten nowy mówi ze wsyztsko niepotrzebnie :/ ze jedynie duphaston jak już biore to mam brać.. bo nie można odstawić teraz
Ale jak rozmawiałam z koleżankami w ciszy to tez miały leczony stan zapalny globulkami ;/ w sumie zostawienie tego tez chyba nie bardzooo
Właśnie umówiłam się na badania prenatalne, to będzie 12+3 a Wy kiedy idziecie?
 
reklama
Do góry