reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Jak chodzicie do lekarza to golicie się na łyso? Powiem szczerze że js nie lubię być całkiem tam łysa ale jak chodzę do lekarza to myślę że tsk trzeba. [emoji23][emoji23]
Ostatnio chwaliła się że odkąd pije kole to nie mam zaparć... Niestety od3 dni sie mecze.
Nie [emoji6] ja też nie lubię być tam ogolona na zero - na co dzien używam trymera i nim sobie przycinam włosy na dość krótko. I tak też chodzę do ginekologa. Jedynie przed porodem naturalnym trzeba się na zero ogolić - przed CC nie ma takiej konieczności.
 
reklama
Ja również musiałam szukac w kilku aptekach ale clexane. Mówiły babki ze w hurtowniach nie mają, może problem jest z wszystkimi przeciwzakrzepowymi
Polecam stronki typu gdziepolek. Pokazują aktualny stan dostępności konkretnego leku w aptekach. Mieszkam w Trójmieście i tu też jest hardkor z clexanem. Gdyby nie ta stronka, miałabym całodzienny maraton po aptekach ;p
 
Nie [emoji6] ja też nie lubię być tam ogolona na zero - na co dzien używam trymera i nim sobie przycinam włosy na dość krótko. I tak też chodzę do ginekologa. Jedynie przed porodem naturalnym trzeba się na zero ogolić - przed CC nie ma takiej konieczności.
Ja odkad się gole zawsze na łyso 😁 ale już nie tak jak w "młodych latach" teraz czekam aż trochę odrasnie 😉 nie torturuje się 😜
 
Polecam stronki typu gdziepolek. Pokazują aktualny stan dostępności konkretnego leku w aptekach. Mieszkam w Trójmieście i tu też jest hardkor z clexanem. Gdyby nie ta stronka, miałabym całodzienny maraton po aptekach ;p
No właśnie udało mi się kupić ten lek dzięki informacjom z tej strony. Inaczej to nie wiem jak bym go kupiła. Masakra.
 
reklama
Do góry