reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Powiem Wam, że jako plus tych moich mdłosci i bólu głowy widziałam fakt, że "musk" kiepsko pracuje więc się tak nie stresuję. Ale dziś miałam taki okropny sen, że zaczełam się bać dzisiejszego usg... Miałam właśnie usg i liczyliśmy paluszki i okazało się, że dzidziul ma 8 i jakąś wadę gen. Niby wiem, że to sen, ale nie mogę się z tego otrząsnąć 😞
 
reklama
Mam pytanie do osób biorących luteinę / duphaston czy zauważyliście, że po tych tabletkach czujecie się gorzej ? Nie wiem czy to zbieg okolicznosci, wzięłam dopiero dwie tabletki i czuję się strasznie [emoji2358] boli mnie głowa, jest mi niedobrze, nie mogę jeść... Nie wiem czy to zbieg okolicznosci czy faktycznie większa ilość progesteronu może mieć na to wpływ?
Ja biorę Duphaston 2x1 i ogólnie czuje się jak gowno, zero siły, zero chęci nawet na jedzenia. Tłumacze to sobie po prostu zmianami związanymi z ciążą, ale czy po lekach? Hyym
Nie wiem
 
Powiem Wam, że jako plus tych moich mdłosci i bólu głowy widziałam fakt, że "musk" kiepsko pracuje więc się tak nie stresuję. Ale dziś miałam taki okropny sen, że zaczełam się bać dzisiejszego usg... Miałam właśnie usg i liczyliśmy paluszki i okazało się, że dzidziul ma 8 i jakąś wadę gen. Niby wiem, że to sen, ale nie mogę się z tego otrząsnąć 😞
O której masz usg?
 
Ja biorę Duphaston 2x1 i ogólnie czuje się jak gowno, zero siły, zero chęci nawet na jedzenia. Tłumacze to sobie po prostu zmianami związanymi z ciążą, ale czy po lekach? Hyym
Nie wiem
o kurczę ja biorę progeteron besins 3x1 i mam dokładnie tak samo, bark chęci na cokolwiek, nawet na jedzenie.
Myślałam, że to może ta pogoda albo się rozleniwiłam na home office :p
 
o kurczę ja biorę progeteron besins 3x1 i mam dokładnie tak samo, bark chęci na cokolwiek, nawet na jedzenie.
Myślałam, że to może ta pogoda albo się rozleniwiłam na home office :p
Lenistwo to jedno, ale to uczucie jakbyś nie miała siły nawet wstać z kanapy na siku, albo chcesz zrobić sobie herbatę a idziesz jak podczas solidnej grypy, ze kolana same się uginają. 😡 dramat
 
Hej dziewczyny, ja leżę byłam w toalecie u podcierajac się zauważyłam że jest coś jasno różowa z śluzem pisałam do pani doktor która powiedziała że to może być poprostu że zagnieżdża się zarodek, ale jak by się pojawiło więcej to wtedy jechać do szpitala, czy miała któraś z Was tak??
 
U mnie właśnie było podobne choć trochę więcej- dostałam właśnie na to luteinę 2x1 dopochwowo
Hej dziewczyny, ja leżę byłam w toalecie u podcierajac się zauważyłam że jest coś jasno różowa z śluzem pisałam do pani doktor która powiedziała że to może być poprostu że zagnieżdża się zarodek, ale jak by się pojawiło więcej to wtedy jechać do szpitala, czy miała któraś z Was tak??
 
reklama
Do góry