reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Jezu mi to już się płakać chce bo nic mi nie smakuje, żadna herbata, kawa, soki, woda. Chcę mi się pić a pomyślę i już mi niedobrze. Napiszcie o pijecie i sprawdza się przy wymiotach i mdłości ach. Ostatnio ktoś mi pisał woda lekko gazowana, niby trochę ok ale jak na cały dzień to już źle 😭
Wiem co czujesz. Próbuj jakichkolwiek soków, może coś trafi. Mi nie smakował pomarańczowy, a teraz jakoś idzie. Jabłkowy nie tknę. Nestea chwilę piłam, teraz patrzeć nie mogę. To się zmienia, może Ci cos podpasuje. Nie mogę patrzeć na jakiekolwiek herbaty. Woda w miarę.
 
Jesteśmy już oo wizycie.
❤️ bije

Dostałam dalej duphaston plus dodatkowo luteine dopochwową. Jesli chodzi o śluz to norma ponoć.
 

Załączniki

  • 6a2a59a2-cce8-4a1e-bff1-07fb925647e9.jpg
    6a2a59a2-cce8-4a1e-bff1-07fb925647e9.jpg
    62,5 KB · Wyświetleń: 79
Musisz kupić, przychodzisz pobierają krew, potem to wypijasz, po godz znów pobierają i po 2 godz trzeci raz. Dziewczyny mi gin polecił wcisnąć pół cytryny do glukozy. Mi pozwoliły przy ciążach z córkami.
 
Musisz kupić, przychodzisz pobierają krew, potem to wypijasz, po godz znów pobierają i po 2 godz trzeci raz. Dziewczyny mi gin polecił wcisnąć pół cytryny do glukozy. Mi pozwoliły przy ciążach z córkami.
Jeśli obawiam się jakichś badań to chyba właśnie tych ... Raz musiałam pić te saszetki z elektrolitami przy mocniejszej jelitówce i za cholerę ... mdłe słodkie świństwo.
 
reklama
Dziewczyny a toksoplazmoze wynik miałyście tego samego dnia, glukoze i coombsa? Badania robiłam w diagnostyce i kobieta powiedziała że coombs może być za kilka dni 😲 a wizyta w piątek
 
Do góry