reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Wstałam po 7. Kicham i smarkam. Gorączka raz jest, raz jej nie mam ostatnio miałam 38,1 o 2 w nocy i mam nadzieję, że juz nie wróci. Cały czas piję herbatę z sokiem malinowym, cytryna, imbirem i miodem. Zaraz na śniadanie zjem kanapkę z miodem 🤭
 
Dużo mamy tu mamusiek w pierwszej ciąży?🙂🙋
Ja jestem w pierwszej ciąży
I ja 😊

SEKS !!! 😭😭😭😭 mi się śni na różne sposoby, zawsze z moim ale raz nawet z obcym. Niektóre tu pisały że kompletnie nie mają ochoty. Zero, null, brak najmniejszego zapotrzebowania.
Ja bym tak chociaż z 1 dzień chciała 😫
Dlaczego tak jest ???
Ja teraz mogłabym uprawiać seks cały czas bez przerwy ale niestety męża brak 🤦🏼‍♀️ Nie wiem jak ja wytrzymam, chyba że coś poradzę sama 🤭🙄
a ja 2000
 
Ja jestem w pierwszej ciąży

Ja teraz mogłabym uprawiać seks cały czas bez przerwy ale niestety męża brak 🤦🏼‍♀️ Nie wiem jak ja wytrzymam, chyba że coś poradzę sama 🤭🙄

a ja 2000
Już mu powiedziałam, że jak nie jest potrzebny to siedzi w domu a jak go potrzebuje bo mam za przeproszeniem chcice to go nie ma, wiecie co odpowiedział ? Kup sobie wibrator i jazda
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam dziewczyny...[emoji4] Zrobiłam mała przerwę od forum, ale nadrobiłam 300 postów.[emoji6] Chyba tego było mi trzeba..

@KociaraKlara bardzo mi przykro.[emoji25]

Witam nowe dziewczyny [emoji8]

Co do wózka - ja przy pierwszej ciąży kupiłam nowy i sobie powiedziałam że więcej tyle kasy nie wydam bo jak tylko mała przeszła na spacerówkę, również kupiłam nowa, lżejsza i bardziej funkcjonalna ( mieliśmy wózek 3w1 - wielki błąd ale może się nie znalazłam ), więc też kupię gondole używana, spacerówkę mam po córce ( uniwersalne kolory ).

@Andziulka30+ myślę że synek z dnia na dzień inaczej do tej informacji podejdzie.. [emoji6] czasami nie wygramy z prezentami.[emoji23]

Mieliśmy również czekać z info o ciąży ale moja przyjaciółka ( siostra męża ) tak ciągnęła za jezyk że już nie wiedziałam jak kłamać a byliśmy wczoraj u niej [emoji23] a mamie jak powiedzialam, to powiedziała że się domyślali ale czekali aż sama powiem, nie chcieli dopytywać.

Co do sprzątania domu. Mam 170 M2 ale lubię bardzo sprzątać, wiem że teraz to muszę część obowiązków oddać mężowi ( ale wkurza mnie to że nie robi po mojemu [emoji23]) co do codziennych obowiązków nawet sprzed ciąży to razem z mężem się dzieliliśmy, wracaliśmy o podobnych porach dnia raz jedno raz drugie wcześniej więc zawsze kto wcześniej zaczynal obiad . Jedyne czego mój mąż się nie ruszy to jest prasowanie - więc uważam że jest super [emoji6]
Przy wczorajszym wieszaniu firanek się pokłóciliśmy [emoji39] ale musi to jeszcze trochę wytrzymać.

Miłej niedzieli Wam życzę.. [emoji6]
 
Do góry