reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

Mnie tez boli podbrzusze ale właśnie się już uspokoiło. Dziewczyny która z Was była u lekarza w 5tyg i co wam powiedział lekarz?
Mnie to czeka jutro i już się stresuje;/
 
reklama
A ja właśnie wróciłam od lekarza i dzidzi ma 7 tygodni i 2 dni i serduszko bije 🥰🥰
😍
Mnie tez boli podbrzusze ale właśnie się już uspokoiło. Dziewczyny która z Was była u lekarza w 5tyg i co wam powiedział lekarz?
Mnie to czeka jutro i już się stresuje;/
Ja byłam 5+0 i widac było sam pęcherzyk bez pęcherzyka zoltkowego.
Z usg wyszło ze to 4+2
Teraz czekam do poniedziałku na następna wizytę:)
 
Mnie tez boli podbrzusze ale właśnie się już uspokoiło. Dziewczyny która z Was była u lekarza w 5tyg i co wam powiedział lekarz?
Mnie to czeka jutro i już się stresuje;/
Ja tak samo jak @Helenka36 , byłam wg om 6+0, z usg ciąża młodsza i też pusty pęcherzyk. To była zeszła środa. A wczoraj na wizycie już zarodek z bijącym serduszkiem ❤ wg usg 6+0, wg om 6+6
 
reklama
Do góry