reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Ja juz nie. Jestem po dwóch biochemicznych i wychodzę z założenia że jak widzialam w 6 t na USG to co chciałam to już będzie dobrze. Limit pecha już przekroczyłam 5 pechowy dla mnie tydzień tez teraz musi być dobrze nie widzę innej opcji. Chociaż fakt ostatnio nawet z moją mamą rozmawiałam że ciaza którą jest po przejściach nie będzie taka beztroska już. Jak zaszlam 7 lat temu z córką to nawet nie przeszlo mi przez myśl ze moze byc cos nie tak latałam na te usg jak na skrzydłach zeby maluszka zobaczyć. A teraz po moich przejściach czekam i modlę zeby nic złego nie wyszło. Mimowolnie sprawdzam papier nawet madra durna Ja jak zawsze mam kolorowy ostatnio bialy kupilam zeby było lepiej widać No debil jak niewiem
Ten papier to każda z nas ogląda. Ja też przed chwilą pisałam że musi być dobrze ale z tej ekscytacji rozbolało mnie podbrzusze. I już sto myśli i lecę do kibla byle szybko sprawdzić czy wszystko ok 😂
 
reklama
Myśle ze to normalne. Ja w każdej ciąży tak świrowałam 😂 nawet jak ruchy czułam. 2 tygodnie po wizycie u ginekologa byłam spokojna a kolejne 2 w nerwach
Chlop ma mnie juz dosyc 🤦🏼‍♀️ Ja czasami mam tak czarne mysli, ze az mi sie plakac chce. Zakodowalam sobie, ze byle do 12 tygodnia. Ciekawe co wymysle po 12 tygodniu… Raz mnie cycki przestaly bolec to od tej pory nie spie bo sie naczytalam o zatrzymaniu rozwoju. Sama siebie czasami zadziwiam. Ja to z tych co by wolaly rzygac jak koty i zeby cyckow nie szlo dotknac. Wtedy moze bym byla spokojniejsza. A tak - raz se bola, raz nie. Raz nie mozna ich dotknac zeby za chwile krecic nimi we wszystkie strony. Ooooszaleeejeeeee 😂
 
Ja juz nie. Jestem po dwóch biochemicznych i wychodzę z założenia że jak widzialam w 6 t na USG to co chciałam to już będzie dobrze. Limit pecha już przekroczyłam 5 pechowy dla mnie tydzień tez teraz musi być dobrze nie widzę innej opcji. Chociaż fakt ostatnio nawet z moją mamą rozmawiałam że ciaza którą jest po przejściach nie będzie taka beztroska już. Jak zaszlam 7 lat temu z córką to nawet nie przeszlo mi przez myśl ze moze byc cos nie tak latałam na te usg jak na skrzydłach zeby maluszka zobaczyć. A teraz po moich przejściach czekam i modlę zeby nic złego nie wyszło. Mimowolnie sprawdzam papier nawet madra durna Ja jak zawsze mam kolorowy ostatnio bialy kupilam zeby było lepiej widać No debil jak niewiem
A to ja wypieprzylam Regine w kwiatki bo myslalam ze zejde przy kazdym podtarciu.
 
Ja tez 30 kg w ciąży z synem dowalilam 😂
Łażenie plackiem od 11 tc…
Teraz chciałabym tego uniknąć ale nie wiem czy się uda😂
Ja byłam samozwańczą melepetą 😂 tak bałam się wszystkiego w pierwszej ciąży i skupiałam się na objawach, że moja aktywnością było poruszanie się po mieszkaniu, a w pierwszym trymestrze przy mdlosciach nawet tego brakowało.. za to poród przy takiej kondycji to jakaś porażka 😆 ciaza odbiera mi rozum i chęci 🙂 Ty miałaś medyczne wskazania skoro od 11 t.c. ? Do samego porodu leżałaś? Życzę Ci żeby tym razem było inaczej, bo jednak na tych zawodach zwanych porodem kondycja przydaje się 😃
 
❤❤❤❤❤❤❤❤
😭😭😭😭😭😭😭😭
👍👍👍👍👍👍👍👍
 

Załączniki

  • 20211123_143717.jpg
    20211123_143717.jpg
    2,3 MB · Wyświetleń: 109
reklama
Ja właśnie myślę jak moim dziewczyna powiedzieć, wizytę mam w następny piątek i będzie to już 9+4 wg om i myślę czy już czy czekać na prenatalne. 10 latka to zrozumie ale moja 5 latka zaraz całe przedszkole poinformuję. [emoji44][emoji1787]
Ja czekam by powiedzieć 4 latkowi właśnie tylko dlatego że może wszystkim powiedzieć [emoji6] on bardzo chce mieć rodzeństwo, chociaż wczoraj pytał czy będzie się musiał dzielić moją miłością bo jeśli tak to on jednak nie chce [emoji6]
 
Do góry