reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Cześć,
Do nas praktycznie co noc przychodzi 7 letnia córka spać i mąż ląduje w salonie ;) ale ja uwielbiam z nią spać :p Czasem się uda nocka czy dwie, że ona u siebie. Ciekawe jak będzie z maluchem. Dzieci potrafią być tak bardzo różne jeśli chodzi o spanie, jedzenie, kolki itd.
Ja jestem bardzo dużą (grubą) osobą, mąż też spory, więc dla wszystkich w łóżku miejsca na pewno nie będzie. Brat obiecał mi po swojej córci dostawiane łóżeczko.
Pierwsze dwie ciąże nie mogłam otworzyć lodówki tak mnie odrzucał zapach, a kurczak smażony to był prawdziwy dramat. Zakazana potrawa :p
Teraz nie reaguję na zapachy, więc mi dziwnie. Za to zaczęło mnie podbrzusze pobolewać, bo od tygodnia jestem przeziębiona i męczy mnie gigantyczny suchy kaszel. ;//
Udanego (bez mdłości) dnia dziewczyny :)
 
reklama
Dziewczyny co mają mdłości znalazłam coś na pocieszenie 😂 @Dreamy Ty to samych geniuszy rodzisz 😃
Screenshot_20211121-120057_Chrome.jpg
 
Szlag 🤦‍♀️ ostanio wszystko mi się zdarza przesolić.
Zrobiłam właśnie makaron z kurczakiem w sosie śmietanowo-koperkowym. Mnie się wydaje taki... w sumie w sam raz , ale mąż właśnie mnie uświadomił ... że straaasznie przesolone. Owszem mówi że przepyszne, ale widziałam że co parę kęsów musiał zapijać 😭😖😣😫😫😫
 
Taaakk też tak miałam.. chociaż wolałabym żyć bez tej świadomości [emoji87]
Nadzieja znika ostatnia [emoji1] najwyżej będzie trzeba zacisnąć zeby I jakoś przetrwać te 2, 3 miesiące. W ogóle to myślałam, że każde dziecko jest takie, jak mój Wojtek, że każde do 3 m potrzebuje tyle uwagi, ale ostatnio jak zobaczyłam 2 miesięczna córkę mojej koleżanki, jak spokojnie leży sobie w wózku podczas gdy wokół niej toczy się normalne życie dostałam olśnienia, że jednak trafił nam się wymagający egzemplarz [emoji85]
Z tymi nocami to do 2 m byłam kpi, więc podpisuje się pod dramatem ze zmęczeniem. Teraz to chciałaby chociaż żeby karmienie normalnie wyszło, bo 2 raz nie chce przez to przechodzić [emoji51]
 
Hej hej ja dzisiaj dzień bez mdłości zaczęłam zobaczymy jak będzie dalej. W nocy spanikowana bo stwierdziłam ze piersi mnie nie bola a rano była znowu masakra. Dla mnie chyba lepiej żeby objawy miala bo przynajmniej nie panikuje wtedy.

Dziewczyny a powiedzcie mu jak to jest z leczeniem zębów w ciąży??? Jeszcze nim dowiedziałam się o ciąży bo chyba tydz po owulacji zaczęłam kanałowe leczenie jestem w trakcie trucia kanałów mam za tydzień iść na czyszczenie kanałów i teraz niewiem ci mam zrobić
 
Hej hej ja dzisiaj dzień bez mdłości zaczęłam zobaczymy jak będzie dalej. W nocy spanikowana bo stwierdziłam ze piersi mnie nie bola a rano była znowu masakra. Dla mnie chyba lepiej żeby objawy miala bo przynajmniej nie panikuje wtedy.

Dziewczyny a powiedzcie mu jak to jest z leczeniem zębów w ciąży??? Jeszcze nim dowiedziałam się o ciąży bo chyba tydz po owulacji zaczęłam kanałowe leczenie jestem w trakcie trucia kanałów mam za tydzień iść na czyszczenie kanałów i teraz niewiem ci mam zrobić
Leczyć się powinno. Natomiast jeśli chodzi o znieczulenie to tylko w 2 trymestrze jest najbezpieczniej podać. Ja już nie pamiętam co się robi w takiej sytuacji (z zawodu jestem higienistką stomatologiczną i 2 lata jedynie pracowałam w zawodzie), ale trutki chyba nie można zostawiać na tak długi okres czasu.
 
Leczyć się powinno. Natomiast jeśli chodzi o znieczulenie to tylko w 2 trymestrze jest najbezpieczniej podać. Ja już nie pamiętam co się robi w takiej sytuacji (z zawodu jestem higienistką stomatologiczną i 2 lata jedynie pracowałam w zawodzie), ale trutki chyba nie można zostawiać na tak długi okres czasu.
Będę musiała na żywca bez znieczulenia chyba Oj bedzie tragedia zaczynam się bać hehe
 
Jak Wam mija popołudnie? Ja wróciłam z spacerku ☺ pogoda nie najgorsza bo nie ma aż tak zimno, nic mi już się nie chce a jeszcze muszę zrobić sałatkę z makaronu szpinakowego bo kupiłam już wczoraj miałam robić ale też mi braklo weny dziś muszę zrobić, a najchętniej poszłam bym spać 🙈
 
reklama
Będę musiała na żywca bez znieczulenia chyba Oj bedzie tragedia zaczynam się bać hehe
Spokojnie, możliwe że kanały zostały skutecznie zatrute 🙂 wtedy nic nie będziesz czuła bo ząb martwy. Spróbuj przyłożyć coś zimnego, kawałek lodu do tego zęba z różnych stron i sprawdzić czy czujesz.
 
Do góry