reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Nie znam dziewczyny, ale nie sądzę by miała pretensje do @Majka92 . Podejrzewam, że jedyne „pretensje” jakie ma (a przynajmniej może/powinna mieć) to do świata i niesprawiedliwości jego.
początkowo byłam trochę zła na tę reakcję, litanię żali że jej jest źle, a ja nie muszę się nawet starać, ale po przeczytaniu tych dzisiejszych komentarzy na forum od kilku z Was sprawiło, że złagodniałam. Zlapalam trochę więcej empatii i cierpliwości. Nie mogę siebie stawiać w centrum, szkoda, że nie usłyszałam niczego miłego, ale widać jej ból musi być naprawdę duży. Dzięki za wsparcie dzisiaj!
 
reklama
No to pisałam ci że ja mam 6t i też nie ma tylko pęcherzyk. Wizytę następną mam za 2 tyg gdy ciąża będzie mieć 8tygodni.

więc jeśli pójdziesz za tydzień to będziesz w 6tygodniu, to zarodka tak jak u mnie może jeszcze nie być. Oczywiście może się zdażyć że już będzie ale nie musi.
Masz już ustalony termin czy masz możliwość go sobie przesunąć np o jeszcze jeden tydzień ?

Nie wiem czy ja bym się zgodziła na zabieg gdyby mi teraz powiedział że tu jest tylko pęcherzyk więc nic z tego.
 
Do góry