reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Mi serio nic nie pomaga, ale kurcze ja cole miałam to myślicie ze jest różnica z pepsi?
Oczywiście, że jest różnica!
Myślałam, że wszyscy ludzie dzielą się na dwie grupu, czyli team coca-cola i team pepsi, a Ci neutralni nie istnieją ;)
Ja osobiście jestem za coca-colą, ale tą w wersji cherry. Tylko teraz przez cukrzycę ciążową nie mogę pić 😩
 
reklama
U mnie pepsi raz działa raz nie dzisiaj cos czuje ze nie zadziałało bo zaczyna mnie głowa boleć. Robie sobie kawę bo na 17 mam do kościoła iść i ciężko to widzę no masakra obym wytrzymam do 18 a później niech się dzieje co chce
 
Dziewczyny macie jakieś sprawdzone szampony/wcierki na łupież? Możemy w ogóle takie preparaty używać w ciąży? Męczy mnie od tygodnia 😔
 
Hej dziewczynki, dopiero teraz… ale teraz mam chwilkę. Lepiej się czuje, po wczorajszym antybiotyku, na ten moj układ moczowy - jest o wiele lepiej. Nie boli mnie już podbrzusze, także cieszę się ze mogę podziałać w domu. Oprócz tego ze szybko się mecze, to nie czuje się dzisiaj jakbym była w ciąży.
Z dzieciakami ubraliśmy choineczke i wystroilismy trochę dom także czuc powoli święta 😉
Teraz będziemy szykować się na imprezkę. Nasza chrzesniaczka dzisiaj kończy roczek, jutro na 3 urodzinki do drugiego chrześniaka także nie będzie mnie pewnie już dzisiaj i jutro…

Życzę wszystkim spokojnego weekendu z dobrym samopoczuciem 😘
 
Będzie dobrze!
A jeśli dostałaś Monural, to naprawdę szybko powinno pomóc.
Tak, dostałam Monural, ale o mały włos bym go nie miała 😅 wkurzyłam się i wkoncu zadzwoniłam na przychodnie. Okazało się Ze SMS z kodem od Pani doktor nie przeszedł przez ich bramki internetowe… ale miałaś racje, czuje się o wiele lepiej po antybiotyku 🙂
 
Dobra Dziewczyny, uspokojcie mnie. Mąż zrobił zapiekane pyrki, w przyprawach. Zeżarłam tego trochę, dosłownie trochę, po czym czytam, że w tej mieszance był cząber. A kiedyś mi się obiło o uszy, że cząber to nie bardzo w ciąży. Niby wiem, że to nie były kilogramy no ale wiecie jak to jest sobie coś wkręcić. Czy na przyszłość unikać czy w takich ilościach d..y mi nie rozerwie (jak to mowi moja babcia)?
 
reklama
Do góry