reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

A wszystkie macie taka panikę na te prenatalne, Boże ja sobie wyrzucam ze nie potrafię jakoś się cieszyć jeszcze bo strach mnie tak paraliżuje. Dziewczyny a ta beta badana na początku po teście ciążowym to ta sama co bada test pappa? Może któraś wie?
Ale ja też jeszcze się w 100% nie cieszę.. i też mi mąż ciągle powtarza że zamiast się cieszyć to ty wymysłach co chwilę.. a ja się poprostu boję.. nie chce się rozczarować.
 
reklama
A wszystkie macie taka panikę na te prenatalne, Boże ja sobie wyrzucam ze nie potrafię jakoś się cieszyć jeszcze bo strach mnie tak paraliżuje. Dziewczyny a ta beta badana na początku po teście ciążowym to ta sama co bada test pappa? Może któraś wie?
Chyba to jest inna beta. Kiedy będziesz miała wyniki Nifty? Też się bardzo stresuje i ciągle mysle czy nie zrobic dla swietego spokoju tej nifty przed genetycznymi i pappa - mam 28.12
 
Byłam na usg piersi i lekarz powiedział, ze mam mało tkanki tłuszczowej, a dużo gruczołowej i będę mieć duze piersi. Mam już zacząć smarować i nosic stanik bez fiszbin, a nawet w nim spać. Także:



Jaki balsam polecacie?

Jaka firme staników polecacie?
Ja używam olejku ze słodkich migdałów i masła Shea
 
A tak z innej beczki - jakie sałatki królują u Was na wigilijnym stole ? Wigilię spędzamy u moich rodziców a obiecałam zrobić sałatkę.. i nie taka co jest u nas co rok [emoji23]
 
Ktoś pytał jaki krem na brzuch i piersi - koniecznie taki dla ciężarnych na rozstępy warto się smarować nawet zanim
Brzuszka nie ma bo skóra nabiera elastyczności.
 
reklama
Do góry