reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

Ja mam zawsze badanie na fotelu a potem USG. Tak też miałam w poprzednich ciążach . Ja zakładam spodnie . Ale mój lekarz ma jednorazowe spódnice i kapcie . Więc nie jestem skrępowana ale jak mu się raz skończyły to bardzo się cieszyłam że akurat miałam dłuższy swetr 😉
Mój nie ma spódniczek ani kapci. Robi badanie i USG na fotelu. Chodzę w tunice i legginsach.
 
reklama
Tak , już takie . A jak piersi bolą i ciężko chodzić w biustonoszu to fajne są bluzki na ramiączkach z h&m do karmienia bo mają gumkę pod biustem i podtrzymują . Ja tak chodziłam w domu a potem było do karmienia .
To ja czekam z niecierpliwością na ploteczki gdzie fajne ciążowe ciuszki:)
13 lat tenu to mało co było… także pojęcia nie mam gdzie coś fajnego kupić…
Narazie w H&m kupiła sukienke bawełniana ciążowa, taka jak długa bluza. :)
Jest super mięciutka i cieplutka :)
 
Dziewczyny a z Lidla spodnie ciążowe jaki brać rozmiar? Też mają rozm duże tak jak dziecięce? Kupiła któraś z was spodnie niekoniecznie ciążowe?
 
Co do grupy: To, że ktoś nie jest na L4 to nie jest dobra wymówka, że nie może pisać postów, bez przesady 😏 Nie mówię, że trzeba być na bieżąco każdego dnia, ale te 2 minuty w ciągu 24h myślę, że każda z Nas ma. I zgadzam się z @Majaga pare dziewczyn odezwało się tylko wtedy jak pisałyśmy, że już chcemy być grupą zamkniętą i nic więcej 🤷🏻‍♀️
Ja w weekendy zawsze się wycinam, ale wtedy wogole staram się telefonu nie brać do ręki…
W poniedziałek nadrabiam weekend :)
I jestem aktywna w tygodniu tylko…

A co do grupy to ja tez myśle ze można już zakładać:)
Zawsze można kogoś dodać:)
 
reklama
Do góry