reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Madzia ja tez nie mam kapci a piżamę kupiłam jak miałam covid i zaczęłam krwawić bo to samo nie miałabym nawet co spakować do szpitala Hahah. Kapci nie kupuje bo nie chodzę w razie w wezmę basenowe Hahah
 
Jak piszecie o spodniach ciążowych.... to widzicie u siebie już brzuszki? Czujecie je?
Ja dopiero 2 dni temu (a mam dokładnie 11 tyg) miałam takie wow, chyba się zaczęło! że mam taki twardy brzuch i dół zaczyna odstawać troszeczkę 🙂
Ja akurat nie mam problemu ze spodniami, bo noszę głównie legginsy, a ogólnie przez mdłości, brak apetytu schudłam ze 3kg więc wszystko jest na mnie luźniejsze niż zazwyczaj.
No ale co do brzuszka..... zaczęłam się zastanawiać czy mogę dalej spać na brzuchu (to moja ulubiona pozycja, chociaż staram się spać na boku), bo niby jak jest brzuch ciążowy to nie zaleca się spania na brzuchu, że można zaszkodzić maluchowi (niby od 12-13tyg) Co o tym myślicie?
Jutro mam wizytę u ginekologa (nareszcie!!!! Nie mogę się doczekać USG ❤️) to może zapytam o to.
 
Ja sobie w tym tygodniu już też kupiłam bo jest tragedia 🙄 a biodrówek to ja np nie znoszę i zostałam nagle bez spodni, ewentualnie jeśli jechałam tylko na zakupy to po prostu miałam rozpięte spodnie a kurtka wszystko fajnie zakryła .
Mój mi pare dni temu przytomnie uzmysłowił, że jeśliby mi kazali zostać w szpitalu to ja nawet piżamy nie mam bo śpię albo w bokserkach albo jak mnie Bozia stworzyła 🙄 🤷‍♀️
i kapci też nie mam bo nie używam.
Bida z nędzą 🤣
Haha, u mnie z piżamami też krucho.
A w zeszłym tygodniu obudziłam się i stwierdziłam, że żaden stanik już na mnie nie pasuje. 😔 Tak że niespodziewany maraton po sklepach z bielizną był. 😁
 
Jak piszecie o spodniach ciążowych.... to widzicie u siebie już brzuszki? Czujecie je?
Ja dopiero 2 dni temu (a mam dokładnie 11 tyg) miałam takie wow, chyba się zaczęło! że mam taki twardy brzuch i dół zaczyna odstawać troszeczkę 🙂
Ja akurat nie mam problemu ze spodniami, bo noszę głównie legginsy, a ogólnie przez mdłości, brak apetytu schudłam ze 3kg więc wszystko jest na mnie luźniejsze niż zazwyczaj.
No ale co do brzuszka..... zaczęłam się zastanawiać czy mogę dalej spać na brzuchu (to moja ulubiona pozycja, chociaż staram się spać na boku), bo niby jak jest brzuch ciążowy to nie zaleca się spania na brzuchu, że można zaszkodzić maluchowi (niby od 12-13tyg) Co o tym myślicie?
Jutro mam wizytę u ginekologa (nareszcie!!!! Nie mogę się doczekać USG ❤️) to może zapytam o to.
Ja już nie mogę leżeć na brzuchu, bo mnie jakoś uwiera. A nic nie widać jeszcze. Jestem w 10 tyg.
 
Jak piszecie o spodniach ciążowych.... to widzicie u siebie już brzuszki? Czujecie je?
Ja dopiero 2 dni temu (a mam dokładnie 11 tyg) miałam takie wow, chyba się zaczęło! że mam taki twardy brzuch i dół zaczyna odstawać troszeczkę 🙂
Ja akurat nie mam problemu ze spodniami, bo noszę głównie legginsy, a ogólnie przez mdłości, brak apetytu schudłam ze 3kg więc wszystko jest na mnie luźniejsze niż zazwyczaj.
No ale co do brzuszka..... zaczęłam się zastanawiać czy mogę dalej spać na brzuchu (to moja ulubiona pozycja, chociaż staram się spać na boku), bo niby jak jest brzuch ciążowy to nie zaleca się spania na brzuchu, że można zaszkodzić maluchowi (niby od 12-13tyg) Co o tym myślicie?
Jutro mam wizytę u ginekologa (nareszcie!!!! Nie mogę się doczekać USG ❤️) to może zapytam o to.
Ja tez śpię na brzuchu, staram sie zasypiać na boku ale nie idzie mi to jakoś w ogóle wtedy słyszę mocne bicie swojego serca i mi to przeszkadza 😂 wiec kładę sie na brzuchu ale podnoszę jedna nogę tak żeby mieć kąt prosty 😂 i śpię taka rozkraczona ale wtedy nie leżę bezpośrednio na brzuchu
 
Jak piszecie o spodniach ciążowych.... to widzicie u siebie już brzuszki? Czujecie je?
Ja dopiero 2 dni temu (a mam dokładnie 11 tyg) miałam takie wow, chyba się zaczęło! że mam taki twardy brzuch i dół zaczyna odstawać troszeczkę 🙂
Ja akurat nie mam problemu ze spodniami, bo noszę głównie legginsy, a ogólnie przez mdłości, brak apetytu schudłam ze 3kg więc wszystko jest na mnie luźniejsze niż zazwyczaj.
No ale co do brzuszka..... zaczęłam się zastanawiać czy mogę dalej spać na brzuchu (to moja ulubiona pozycja, chociaż staram się spać na boku), bo niby jak jest brzuch ciążowy to nie zaleca się spania na brzuchu, że można zaszkodzić maluchowi (niby od 12-13tyg) Co o tym myślicie?
Jutro mam wizytę u ginekologa (nareszcie!!!! Nie mogę się doczekać USG ❤️) to może zapytam o to.
Ja mam brzuch ale nie ciążowy tylko bardziej taki wzdęty po hormonach itp ale ze woem ze jest tam dzidziol to nie chce uciskać w jeansy tego brzucha grubego. Bez ciąży bym to zrobiła a tak to się boje. Ja jestem szczupła ale mam brzuch niestety taki miękki bleh
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry