reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Super, że się odezwałaś. Trzymaj się i bądź dobrej myśli
Dobry Wieczór. W piątek nie byłam na sor. Dziećmi poszło mi spać o 1 w nocy. Zadz do lekarza prowadzącego, kazał obserwować czy krwawienia będzie więcej, nie było już nic do rana. Sobota też nic nie było, plamienie lekarz mówił abym się nie martwiła tym. Jak będzie zywa krew znów się pojawi wtedy już jechać. I dziś popołudniu znów krew się pojawiła i leżę w szpitalu. Dostałam leki, USG mi zrobili z dzidzia wszystko dobrze. Lekarz powiedział że mam nadżerkę i stąd może to krwawienie, tak zrozumiałam. Zobaczymy co dalej, pobrali mi też próbki do badan.
 
reklama
Właśnie zapisałam się na jutro do swojej pani doktor zobaczymy co powie, bo dziś też lekko nie jest [emoji853]
Bardzo dobrze zrobiłaś! Nie ma sensu sie tak męczyć, a doskonale wiem o czym mówisz.. Ja biorę dwie tabletki dziennie a i tak prawie cały czas mnie muli i zdarzy mi sje zwymiotować
 
Te co polubiły pewien konkretny post, który był ... eee chyba na poczatku tego tygodnia gdy @A może by... napisała żeby go właśnie polubić, to te pewnie na liście już są. Reszta musiałaby napisac wiadomość do wymienionej koleżanki . Bo jeśli ona ma czytać teraz wszystkie posty i strona po stronie to ja ją podziwiam 😊
 
Spoko :) mogę stworzyć listę. Wyślijcie mi może na priv po kolei wiadomości, mam nadzieję, że nikogo nie pominę, ja też jeszcze spojrzę ile mi się uda i postaram się do końca tygodnia wysłać ;) albo lepiej. Dawajcie like do tej wiadomości i ja sobie to spiszę później a tu będę wpisywać osoby, które widzę :) .

@Majaga
@Lauantai
@Wajfaj
@Roma123
@Coff
@NattNatt
@StaramSie
@Marta1raz
@Dreamy
@Nadzieja*
@Aaagaa
@CiagleNiewyspana
@Wer-ka
@Madzia86G
@Merlot
@Ironka
@Maarimbaa
@Mania995
@martusiagajda
@Modena.
@Helenka36
@Jessi123
@Minka92!
@Alicjaaa85
@Malgos123
@StKarolina
@ana_banana
@natala123456
@jazz_joanna
@Iwona121
@Hanaśmietana
@katrine
@JnaKoa
@Paw2021
@roxxi
@Miazolinka
@Majka92
@justyska89
@daariaa9
@Ewelina-elf
@AnnMar88
@Justyna85.12
@Ewelina&
@Aksamitka28
@Alicjaaa85
@Monia9301
@Andziulka30+
@KarolinaNowa
@AnnMar88
@Dreamy To ta wiadomość 😉
 
Jeju nie mieszczę się w żadne spodnie... W sensie nie dopinam w pasie. Wszystkie z wyższym stanem i dlatego... Biodrówki mam aż jedne... Także jeansy ciążowe czas start.
 
reklama
Jeju nie mieszczę się w żadne spodnie... W sensie nie dopinam w pasie. Wszystkie z wyższym stanem i dlatego... Biodrówki mam aż jedne... Także jeansy ciążowe czas start.
Ja sobie w tym tygodniu już też kupiłam bo jest tragedia 🙄 a biodrówek to ja np nie znoszę i zostałam nagle bez spodni, ewentualnie jeśli jechałam tylko na zakupy to po prostu miałam rozpięte spodnie a kurtka wszystko fajnie zakryła .
Mój mi pare dni temu przytomnie uzmysłowił, że jeśliby mi kazali zostać w szpitalu to ja nawet piżamy nie mam bo śpię albo w bokserkach albo jak mnie Bozia stworzyła 🙄 🤷‍♀️
i kapci też nie mam bo nie używam.
Bida z nędzą 🤣
 
Do góry