reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

Ja też korzystam z aplikacji Flo, jest super. Wcześniej miałam wersję do planowania ciąży i chyba dzięki niej tak szybko poszło. 🙂
Mam zainstalowane trzy:
Flo - zmieniony z kalendarzyka na ciążę i fajnie się sprawdza
Preglife - może być, ale nic ciekawego
Ciąża+ z tej jestem najbardziej zadowolona, dużo ciekawych artykułów, fajne opisy poszczególnych tygodni i super wizualizacja dzieciątka
 
reklama
Kurcze, późno dołączyłam do tej
🙂 fajnej 🙂 grupy i dopiero powolutku czytam co napisałyście.
Mi został polecony lekarz na NFZ w Gdyni na Chyloni. Lekarz jest bardzo wolny i skrupulatny. Byłam u niego na pierwszej wizycie i wyobraźcie sobie, że opóźnienie było dwugodzinne (to podobno norma u tego lekarza), ale moja wizyta trwała 1,5 godziny. Pierwszy raz coś takiego na NFZ. Lekarz nawet sam z własnej woli zaproponował, że mi zrobi cytologię.
Także przerażające, że tyle się u niego czeka (na wizyty przychodzisz co najmniej godzinę później, bo zawsze są opóźnienia 🤣), ale przynajmniej lekarz poświęca dużo czasu każdej pacjentce!
We Wrocławiu też jest taki lekarz. W pierwszej ciąży byłam u niego na badaniach III trymestru. Wizytę miałam na 20 A weszłam do gabinetu 22.45 i byliśmy razem do północy ;) Lekarz fantastyczny i nie czułam nawet przez sekundę złości i rozumiałam skąd obłożenie. Teraz zapisałam się do niego na badania pierwszego trymestru ale zapisałam się jako druga pacjentka (chciałam jako pierwsza ale nie było w tamtym momencie opcji żebym zdążyła) więc mam nadzieję, że opóźnienie będzie najwyżej 45 minutowe :D
 
Cześć wszystkim lipcowym mamusiom 🙂 forum obserwuję w ukryciu od kiedy tylko dowiedziałam się o ciąży i wolałam za wcześnie się nie ujawniać. Nasze upragnione dzieciątko ma dzisiaj 11+1 wg USG, 11+4 wg OM. Myśleliśmy, że będziemy się o nie długo starać ze względu na moje problemy, ale na całe szczęście zaszłam w ciążę już w 2 cyklu 🥰 Jest to moja pierwsza ciąża. Czuję się bardzo źle, mam bardzo silne mdłości, ale jestem tak szczęśliwa, że jestem w stanie chyba wszystko znieść dla tego maleństwa 😁 Więcej mogę się ujawnić w grupie zamkniętej, także jak już powstanie, to dodajcie mnie też proszę 😃
Napisz na priv proszę.
 
reklama
Do góry