reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Heh szczeze będziemy już tak zmęczone ciaza w 37 tyg ze nie będziemy się baly byle jak najszybciej urodzić będzie wtedy. Tak sobie myślę o tym moim porodzie bo ja taka strachliwa jestem i tak z perspektywy czasu myślę sobie ze wtedy nadwyraz odważna bylam ale to chyba spowodowane było tym że 42 tydz ciazy i już naprawdę mialam dość. Wszystko bylam gotowa zrobić żeby dali mi na wywołanie cos. Bo jednak katurlaj się w ciazy dłużej o 2 tyg niż wszyscy. Jaki ja bol mialam siedząc w tym szpitalu a przez ten tydz ponad pół mojej grupy ze szkoły rodzenia się przewinęło i wszyscy tylko wpadali na porodówke i szli na noworotkowy a ja tam siedziałam jak ciele i co noc tylko słuchałam krzyków rodzących modląc się o moj szybki poród
Oj jak ja Cię rozumiem. Ja już płakałam w tym szpitalu, noe odbierałam telefonow bo wszyscy pytali - jak tam? Czemu jeszcze nie rodzę. Poł biedy, ze przy pierwszej ciàzy bylysmy takie słonice 4 w pokoju. Cały oddzial się rotował, laski wpadały na dwa dni ewentulnie i na porodowkę. My juz tk się trochę śmiałysmy przez łzy, że przyjechałysmy poodpoczywać 🤣. W koncu lekarze sie zlitowli i nasz caly pokoj nierodek na wywolywanie wzieli. Za drugim razem poszlam juz tydzien po terminie wiec trzymali mnie do wywolywania z 5 dni tylko 😁
 
Kuźwa, u mnie też sie pojawiła krew .... Była tylko na papierze toaletowym, właśnie wzięłam luteinę, idę pod prysznic i chyba znowu będę musiała jechać do szpitala.... [emoji51] Zobaczę czy jeszcze cokolwiek poleci czy już nie... A w piątek miałam wizyte i wszystko było dobrze .... [emoji51]
 
Kuźwa, u mnie też sie pojawiła krew .... Była tylko na papierze toaletowym, właśnie wzięłam luteinę, idę pod prysznic i chyba znowu będę musiała jechać do szpitala.... [emoji51] Zobaczę czy jeszcze cokolwiek poleci czy już nie... A w piątek miałam wizyte i wszystko było dobrze .... [emoji51]
Jak masz mozliwosc to oczywoscie ze jedz ale takie leciutkie to napewno noc zlego.
 
@Marta1raz daj znać co ci lekarz powiedział będzie dobrze! Musi być!
Nooo ufff już po, NasZczescie ani krwiak ani nic groźnego, mówiła ze mogło pęknąć jakies naczynko w macicy i stad ta krew, :) ufffff …. Looo ile stresu, dziecko ma 13,6 mm serce bije 145 :) mówiła mi ze krwawienia mogą się zdarzyć i na tak wczesnej ciąży i tak by nie byli w stanie mi nic więcej dać niż to co biorę czyli luteinę i duphaston, dobrze przynajmniej się uspokoiłam ;) dzięki wszystkim za wsparcie ! 💙❤️🧡💚
 
No i zobaczcie piszecie żeby się nie stresować, ze czemu tyle bierzemy lekowa zobaczcie co się dzieje. Co druga dziewczyna ma problemy. NieTety jako ludzie rozmnażamy się bardzo trudno. Czym dalej w czas tym LudIom ciezej się rozmnażać. Kto bywa w klinikach niepłodności to widział ile tam jest par. Młodych ludzi. Wysportowanych zdrowych na pierwszy rzut oka. A parkingi zawalone.
 
Kuźwa, u mnie też sie pojawiła krew .... Była tylko na papierze toaletowym, właśnie wzięłam luteinę, idę pod prysznic i chyba znowu będę musiała jechać do szpitala.... [emoji51] Zobaczę czy jeszcze cokolwiek poleci czy już nie... A w piątek miałam wizyte i wszystko było dobrze .... [emoji51]
Trzymam kciuki, może się skończy tak jak u mnie!
 
reklama
Nooo ufff już po, NasZczescie ani krwiak ani nic groźnego, mówiła ze mogło pęknąć jakies naczynko w macicy i stad ta krew, :) ufffff …. Looo ile stresu, dziecko ma 13,6 mm serce bije 145 :) mówiła mi ze krwawienia mogą się zdarzyć i na tak wczesnej ciąży i tak by nie byli w stanie mi nic więcej dać niż to co biorę czyli luteinę i duphaston, dobrze przynajmniej się uspokoiłam ;) dzięki wszystkim za wsparcie ! 💙❤️🧡💚
Cieszę się bardzo. Super info. Wiedziałam ze będzie dobrze kochana :) OsCzedzaj się troszkę i głowa do góry.
 
Do góry