reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

Ja też się nie znam na witaminach, w poprzednich ciążach brałam są kwas 3 mce, gin mówił że badania ok, jeść warzywa i owoce i nic więcej. A teraz wszyscy każą brać, mi endokrynolog zaleciła Pregna, w piątek zapytam gin jeszcze
 
reklama
Nie jestem w stanie nadrobić tylu wpisów na razie - progesteron środa 15,40, wczoraj 15,30 ng/ml. Ciąża młodsza niż na usg bo byłam u lekarza, ale na razie widoczny tylko pęcherzyk ciążowy 1,15 cm, coś w środku kiełkuje ale na razie nie można tego nazwa ciałkiem żółtkowym, dostałam duphaston. Oraz z uwagi na te rozbieżności usg a OM (w 19 dc na pewno jeszcze owu nie było bo byłam u lekarza), to kazał dla pewności zbadać betę. Czwartek wolny wiec zeobie to jutro i piątek. Bardzo się boje, ze nic więcej nie widać - lekarz mówi ze spokojnie. Ciąża może być młodsza i tyle.
Głowa do gory!!
Ja w ciąży z synem tez na pierwszej wizycie nic nie widziałam… dostałam duphaston i kazali czekac 2 tyg…
Poszłam na kolejna wizytę i serducho już było:)
Zaufaj lekarzowi…

Daj znac koniecznie jak beta.
Trzymam mocno kciuki 😘
 
Nie jestem w stanie już czytać internetow, forum żadnego itd. Moja głowa paruje. Stres koszmarny. Żadnych negatywnych opinii już nie mam ochoty oglądać. Czekam do bety jutrzejszej i piątkowej. Mąż krzyczy, ze mam nie odpalać kompa [emoji24] bo wie ze czytam i się stresuje. Odezwę się do Was w piątek jak będą dobre wieści. Jedyne pocieszenie to takie, ze nie jest pozamaciczna. Ale i tak marne. Lekarz uspokajał, ale ciężko o spokój niestety.
Jak ja Cie rozumiem.. tez mam stresa, u mnie przyrost bety poniżej normy, w ogole jest dość niska jak na tydzien ciąży, jutro ide do lekarza ale wiem ze nic nie zobaczy na usg (w sb mialam bete 112, wiec w najlepszym przypadku moze jutro wynosic z pińcet), ale moze chociaz zobaczy czy nie ma jakichs przesłanek do pozamacicznej :/
 
Nie jestem w stanie już czytać internetow, forum żadnego itd. Moja głowa paruje. Stres koszmarny. Żadnych negatywnych opinii już nie mam ochoty oglądać. Czekam do bety jutrzejszej i piątkowej. Mąż krzyczy, ze mam nie odpalać kompa 😭 bo wie ze czytam i się stresuje. Odezwę się do Was w piątek jak będą dobre wieści. Jedyne pocieszenie to takie, ze nie jest pozamaciczna. Ale i tak marne. Lekarz uspokajał, ale ciężko o spokój niestety.
Bedzie dobrze, głowa do góry! Ja też ciągle czytam i sobie wkręcam ale jest baaaaardzo dużo wpisów że nie było nic widać a za parę dni piękny zarodek
 
Ja u siebie w rodzinie nie mówię do świąt. Mam badania I trymestru umówione na 23 grudnia więc akurat mam nadzieję będę spokojniejsza na boże narodzenie
Ja w pierwszej ciąży mówiłam już, w 5+0 rodzicom, dziadkom po pierwszym usg. Teraz powiemy rodzicom 5+5, USG Mam 30.11, dziadkowie się dowiedzą na mikołaja, a w pracy i znajomi w lutym. Jestem dobrej myśli generalnie. Jesteśmy tez taj mega blisko z rodzicami, że i tak byśmy nie wytrzymali 🤦‍♀️🤦‍♀️
 
Ja tez dziś poszłam na betę, ale to już ostatni raz! Ja biorę femibion 1, w pierwszej ciąży też też brałam. Dodatkowo mam duphaston, biorę witaminę d, omegę 3-6-9, wit c, wit b12, euthyrox I glucophage, więc jestem obstawiona mocno. Robilam akurat takie spore badania 15.10 i wyszło dość dużo niedoborów witamin + mam pcos i IO od dawna, wiec jeszcze standardowe moje leki. Chlop się ze mnie rano śmieje, że ja 7tabletek i już po śniadaniu 😅😅
 
Ja tez dziś poszłam na betę, ale to już ostatni raz! Ja biorę femibion 1, w pierwszej ciąży też też brałam. Dodatkowo mam duphaston, biorę witaminę d, omegę 3-6-9, wit c, wit b12, euthyrox I glucophage, więc jestem obstawiona mocno. Robilam akurat takie spore badania 15.10 i wyszło dość dużo niedoborów witamin + mam pcos i IO od dawna, wiec jeszcze standardowe moje leki. Chlop się ze mnie rano śmieje, że ja 7tabletek i już po śniadaniu 😅😅
Mam taki sam zestaw. Femibion 1, kwasy omega, Duphaston 2x1. To daj cynk jak u Ciebie beta ☺️
 
reklama
Dziewczyny ale miałam rozmowę... Zagapilam się i konsultacje telefoniczna z moim lekarzem mialam mieć dopiero w przyszły wtorek więc dzwonię do luxmedu o obojętnie jakiego lekarza. No i dzwoni do mnie Pani dr i ja jej mówię że jestem w ciąży że beta 215 i że miesiączka ostatnia 15.10. A ta do mnie: Pani to jeszcze nie ciąża... 😲😱
Myślę o cholera będzie ciekawie.
Mówię jej że ze swoim lekarzem byłam umówiona że jak tylko będą dwie kreski to od razu mam dzwonić to da leki na podtrzymanie z racji że już miałam jedna stratę. A Pani dr do mnie:
Pani mówię przecież że to nie ciąża, jeszcze wszystko może poleciec... 😡
Zdębiałam. Powiedziałam że dziękuję za informację i dowidzenia. 🤦‍♂️
Wariatka jakaś...
Ale na szczęście jutro już wizyta stacjonarna u mojej doktorki 😁
 
Do góry