reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Dobry wieczór, dziewczyny zauważyłam krwawienie, nie jest ono silne ale to krew, nie plamienie. Brzuch pobolewa mnie jak na okres, martwię się tym. Nie biorę zadnych leków poza witaminami. Co o tym myślicie, powinnam porozmawiać z lekarzem? Do prowadzącego nie wiem czy uda mi się odszukać kontakt. Czy pojechać do szpitala. To moja druga ciąża i nie miałam wcześniej nic z takich problemów stad tez mój strach.
Powinnaś isc na usg do lekarza. Każda żywa krew wymaga pilnej kontroli lekarskiej.
 
Boże co za dzień !!!
Widzę, ze kolezance już poradziłyście a sama mam tu zawału dostać.
Poczułam wilgoć między nogami, w ubikacji zobaczyłam zalaną bieliznę ... I to też nie jest plamienie.
Zadzwoniłam do swojego ginekologa.
Założyłam podpaskę, bólu brzucha nie mam. Mam leżec i obserwować. Jeśli do godziny krew nie przestanie lecieć to od razu na szpital. Jeśli krew mi poleciała ale teraz na podpasce zobaczę tylko takie śladowe ilości zabrudzenia to mam wrócić do leżenia i zadzwonić jutro i wtedy mi dopisze tabletki.

Boże drogi dlaczego 😭
Kochana u mnie krew była normalnie czerwona. Pojechałam fo lekarza i z dzidzia było wszystko dobrze. Jedz jutro koniecznie na wizytę. Dzisiaj odpoczywaj idź już spać jak masz proga to weź. Możesz wziąć tez nospe i rutinoscorbin (ja miałam taki zestaw przy krwawieniu).
 
Zadzwonił z powrotem mój ginekolog. Zmienił zdanie, mam jechać na SOR , akurat jest w szpitaly na zmianie to będzie mnie mógł od razu osobiście przyjąć.
woli od razu zobaczyć co się dzieje i dlaczego.
Dzwoniłam do męża, za 5minut będzie i jedziemy a tam ślisko na drogach że masakra.
Ciśnienie to mam ze 200 😖😖😖😫😭😰😨 .
Będzie dobrze zobaczysz!
 
Jak ja nie nawidzę czytać o takich sytuacjach😫
Dziewczyny trzymajcie się i myślcie pozytywnie!!❤ oby to tylko jakiś fałszywy alarm.
 
reklama
Hej dopiero przebrnelam przez dzisiejsze wpisy. Dzisiaj z córką bylam na urodzinach u jej kuzynki 7 latki to to dziecko niby juz sie zabawkami nie bawi to kupiliśmy wielka księgę zwierząt. Może komuś przyda się pomysł na prezent.

Co do imion to chłopięce mamy od czasu jak corka się urodzić miala. Miała być Jakubem wiec teraz jakby byl chłopiec to będzie Jakub a dziewczynka wkoncu wczoraj mąż się zgodził na moją propozycję bedzie Helenka.

Co do objawów masakra od 14 z mdlosciami odbijaniem się i wzdeciami normalnie moj układ pokarmowy i wydalniczy zepsuł się w tej ciąży.

Dziewczyny które pojechały na sor trzymam kciuki. Dawajcie znać
 
Do góry