reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Każda ilość alkoholu może zaszkodzić dziecku, porcja wątróbki, czy krem na twarzy nic dziecku nie zrobi.
Screenshot_20211129_204116.jpg

Czyżby? 100g to wcale nie za dużo, nawet gdyby przyjąć że kobieta zje mniej np. 50g to i tak wartość jest przerażająco wysoka.
 
Jak mnie przyciśnie to nie będę wybrzydzać ... chociaż ja tam uwielbiam te surowe wersje.
Tak jak tatar- tego się nie da podmienić 😂
A jadłaś tatar z łososia :p ? Co do wędzonych ryb też zdania podzielone, ale mi lekarka w poprzedniej ciąży mówiła, że taką pakowaną rybę ze sklepu można zjeść byleby nie w jakiś kolosalnych ilościach.
 
Tak ma wit A, jest to udowodnione naukowo, że retinol szkodzi płodowi, dlatego też zrezygnowałam i wymieniłam też kosmetyki ponieważ miałam wiele kremów z retinolem właśnie. Wolę nie ryzykować i nie jeść w ogóle.
Uważaj, przesada też szkodzi. Ja w pierwszej ciazy na WSZYSTKO uważałam i tez nie wyszło mi to na dobre. 😉 Chociaż wątróbki teraz też nie bede jadła, bo nie potrafię zjeść parę kawałków, jak dopadnę się do tego dania to mogę zjeść całą patelnie 🤣 a to już chyba przesada 😉
 
Może tak luźno zaproponuję utworzenie drugiego wątku np. lipcowe mamy- o wszystkim? Odnoszę wrażenie, że stworzył się podział, a wydaje mi się, że kompromis tutaj będzie zawsze z krzywdą dla którejś ze stron. Dziewczyny ktore są po przejsciach wchodzą na forum szukając zrozumienia i pocieszenia, więc nie mogąc o tym pisac przestaną w ogole. Z drugiej strony mamy dziewczyny ktore nie chcą czytać o trudnych rzeczach i się tym stresować - one tez przestaną wchodzic na forum. Moze warto pomysleć o wątku gdzie będą wchodziły przyszle mamy ktorym nie przeszkadzają smutniejsze tematy? Jak myslicie dziewczyny?
 
reklama
Cześć dziewczyny,

ja z pytaniem czy któraś z Was tez ma problemy z zaparciami/wzdeciami?
Staram się naprawdę uważać na to co jem a mimo wszystko co wieczór mam brzuch jak balon i ten dyskomfort :|
Czy używacie jakiś lekarstw? Czytałam ze niby można brać espumisan, a jednak babka w aptece mi mowi ze najlepiej to nie brać :/
Ja mam. [emoji17] Ale nie pomogę, bo nie wiem sama jak sobie z tym radzić. Jem przeważnie zdrowo, odrzucałam gazowane,soki i nic.. więc jak ktoś to zwalczył i ma jakiś pomysł to też chętnie skradne..
 
Do góry