reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Dziewczyny moja babcia dzisiaj gotowała rosół na swojskiej kurze, booooooże ja tego zapachu nie mogłam znieść. Wyszłam z domu, bo bym zwymiotowała. Dopiero jak babcia z rosołu zrobiła pomidorową to mi przeszło, nawet się najadłam
Możesz coś więcej powiedzieć na temat porodu w Stanach? Kiedyś czytałam, że podobno w USA nie ma czegoś takiego jak ubezpieczenie i za wszelkie leczenie szpitalne się płaci. A jak to jest z porodem w takim razie? I czy to prawda przede wszystkim 😉
 
reklama
A może zaczniemy myśleć o zamkniętym forum? :-)
Co do grudnia mogę zrobić taką listę, tylko może dla dziewczyn, które będą 1 raz na wizycie?
Dobrze by było zrobić na 1 stronie już z dokładniejszymi informacjami np termin porodu + co uważacie [emoji846] w późniejszym czasie możemy dopisywać płeć itd
 
Kto wymyślił ze mdłości poranne nazywają się poranne jak mi się objawiają wieczorem masakra od kilku dni wieczory są dla mnie tragedia. Nie dość ze mdłości to kłucia i ciągnięcia w macicy. Cały dzień super funkcjonuje przychodzi 17 ja mogę z łóżka nie wychodzić tak mi zle
 
Chlop ma mnie juz dosyc 🤦🏼‍♀️ Ja czasami mam tak czarne mysli, ze az mi sie plakac chce. Zakodowalam sobie, ze byle do 12 tygodnia. Ciekawe co wymysle po 12 tygodniu… Raz mnie cycki przestaly bolec to od tej pory nie spie bo sie naczytalam o zatrzymaniu rozwoju. Sama siebie czasami zadziwiam. Ja to z tych co by wolaly rzygac jak koty i zeby cyckow nie szlo dotknac. Wtedy moze bym byla spokojniejsza. A tak - raz se bola, raz nie. Raz nie mozna ich dotknac zeby za chwile krecic nimi we wszystkie strony. Ooooszaleeejeeeee 😂
Hej mnie też czasem w glowie nachodzą takie czarne scenariusze 😩 mój mąż to już nie może tego słuchać mówi że limit pechów się wyczerpał i teraz musi być już dobrze. Też się zastanawiam czy do psychologa się nie zapisać. Niestety po poronieniu to już nie będzie taka beztroska ciąża tylko ciagle stres i strach. Ja wczoraj miałam badanie usg wszystko ok ale w ogóle jakoś mnie to nie uspokoiło myślałam że poczuje ulgę ale coś ty nic. Czekam na kolejne badanie i tak bede odliczac i wariować jak wariatka 🤷‍♀️
 
@StKarolina umiesz biustonosz założyć ? Ja jak założyłam parę razy to najdalej po godzinie musiałam zdjąć. Raz ciotka przyszła mnie odwiedzić i się szybko przebrałam ( sutki sterczą jak na jakim mrozie ) to praktycznie po 3godzinach miałam wrażenie że mi eksplodują.

Mnie kartę ciążową założył dzisiaj przy potwierdzonym serduszku. Wcześniej mówił że ... no trochę nie ma sensu bo wszystko może się zdażyć.

Mam brać PueriaUno, dokończyć Duphaston ale już tylko 1x na dzień, kwas oczywiście dalej.
No i koniec z leżakowaniem 🤗
 
Noszę rozmiar większy - kijowo wygląda mi miseczka odstaje przy delkocie, ale sutków mi nie obciera aż tak [emoji85]
@StKarolina umiesz biustonosz założyć ? Ja jak założyłam parę razy to najdalej po godzinie musiałam zdjąć. Raz ciotka przyszła mnie odwiedzić i się szybko przebrałam ( sutki sterczą jak na jakim mrozie ) to praktycznie po 3godzinach miałam wrażenie że mi eksplodują.

Mnie kartę ciążową założył dzisiaj przy potwierdzonym serduszku. Wcześniej mówił że ... no trochę nie ma sensu bo wszystko może się zdażyć.

Mam brać PueriaUno, dokończyć Duphaston ale już tylko 1x na dzień, kwas oczywiście dalej.
No i koniec z leżakowaniem [emoji847]
 
@StKarolina umiesz biustonosz założyć ? Ja jak założyłam parę razy to najdalej po godzinie musiałam zdjąć. Raz ciotka przyszła mnie odwiedzić i się szybko przebrałam ( sutki sterczą jak na jakim mrozie ) to praktycznie po 3godzinach miałam wrażenie że mi eksplodują.

Mnie kartę ciążową założył dzisiaj przy potwierdzonym serduszku. Wcześniej mówił że ... no trochę nie ma sensu bo wszystko może się zdażyć.

Mam brać PueriaUno, dokończyć Duphaston ale już tylko 1x na dzień, kwas oczywiście dalej.
No i koniec z leżakowaniem [emoji847]
Nooo.. mamy na odwrót [emoji23]biustonosz dla mnie ukojenie - narazie.. bez niego cholernie mnie bolą ( może też rozmiar ma znaczenie [emoji23])
 
reklama
Kto wymyślił ze mdłości poranne nazywają się poranne jak mi się objawiają wieczorem masakra od kilku dni wieczory są dla mnie tragedia. Nie dość ze mdłości to kłucia i ciągnięcia w macicy. Cały dzień super funkcjonuje przychodzi 17 ja mogę z łóżka nie wychodzić tak mi zle
Też się nad tym zastanawiam, tym bardziej ze większośc dziewczyn, ktore znam i miały tą wątpliwa przyjemność doswiadczyć mdlosci miało je cały dzien albo o roznych porach dnia, rzadko kiedy tylko rano.
 
Do góry