reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Kurcze większość z was już widziały swoje kropki. Ja miałam mieć dziś wizytę z USG ale w czwartek bóle mnie zmusiły iść do innego lekarza który nie miał USG w pokoju, ale za to 100x lepszy od poprzedniej dr. . Więc wizytę u Pani doktor, u której nic nie było widać na USG bo był 4 Tc odwołałam. Musze wytrzymać do czwartku. Ale to już na 100 %.
Czy myślicie że 6+0 będzie już serduszko?
Już nie mogę się doczekać. 😉
Ja z córką byłam 5+4 i było, i przez całą ciążę wymiarami była na dolnej granicy.
 
Kurcze większość z was już widziały swoje kropki. Ja miałam mieć dziś wizytę z USG ale w czwartek bóle mnie zmusiły iść do innego lekarza który nie miał USG w pokoju, ale za to 100x lepszy od poprzedniej dr. . Więc wizytę u Pani doktor, u której nic nie było widać na USG bo był 4 Tc odwołałam. Musze wytrzymać do czwartku. Ale to już na 100 %.
Czy myślicie że 6+0 będzie już serduszko?
Już nie mogę się doczekać. 😉
 
Spokojnie, ja jestem umówiona dopiero na 7 grudnia. Według aplikacji będzie,to 7 t/5d,wiec chyba będę ostatnia. Nie ukrywam,że bardzo się denerwuje,ale pamiętam z pierwszej ciąży że strasznie panikowałam po pierwszym USG gdy nie było słychać jeszcze serduszka,dlatego teraz idę później.
 
reklama
Hej dziewczyny, nieśmiało dołączam do was. pierwsza ciąża stracona w 8tc 12.11.2020. Równo rok 12.11.2021 test ciążowy pozytywny jednak brałam 1 cykl duphaston od 15-25dc z powodu plamien przed @, ostatnia @ 18.10. Beta badana w ten sam dzień co test 193,75 a 16.11 1235,62. Jednak progesteron pierwszy raz 19,50, a drugi 14,60. Dziś byłam znów badać czekam na wyniki. Martwią mnie silne bóle jakby jajnika po jednej stronie, czasem aż muszę się skulić są dosyć częste, ale z przerwami. Biorę ciagle duphaston, ale myślicie ze mogę zwiększyć dawkę sama z 2x1 na 3x1? Lekarz nie odpisuje a wizyta na 29.11
 
Do góry