reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Hej dziewczyny. 3h dzielą mnie od pierwszej wizyty .. Aplikacja pokazuje mi 7+0. Kurcze, chyba takiego stresu już dawno nie czułam.[emoji25]
Trzymam kciuki za resztę dzisiejszych 'wizytowek' [emoji110][emoji110]
Wolę nie myśleć jak mnie jutro stres dopadnie. Przez ostatnie 2tyg miałam w miarę spokój ale dzisiaj, gdy wiem że jutro wizyta to ... 😕

@Helenka36 dzięki 😌 niby nie dopuszczam do siebie żadnych złych możliwości ale ... ech co tu poradzić.
Woda na razie mi się nie zatrzymuje ale mam przypuszczenia, że potem mogę to mieć. W mojej rodzinie każda babka w ciąży miała z tym problemy.
 
reklama
Moje od wczoraj masakra. Chodzę źle, leżę źle, jak stoje to jest znośnie 🤪 oprócz tego spuchły i rzeczywiście pojawiły się na nich te "niteczki" żyłek.
Mnie najbardziej bolą jak śpię w nocy. Za dnia jest w miare okeje. No ale dzisiaj jak się przebudziłam to aż w szoku byłam jak mnie bolały 😂
 
Ja mam straszne wzdęcia. Wydaje mi się że jem jak przed ciąża. Ale sutki mnie wykończą. Bolą szczypią...
Mdłości nie mam.
Ból podbrzusza występuje od południa do końca dnia. Od rana jest spokój.
Dziś dochodzi do mnie że jestem na l4 i rozmyślam w głowie co pożytecznego mogę zrobić w domu. Jest tego masa... Wprowadziliśmy się 27 lutego i w sumie nadal jest coś do ogarnięcia i segregowania. Myślę że nudzić się na razie nie będę 😉
Choć najchętniej usiadła bym przy simsach😂
Ale nie w tym tygodniu. W sobotę wyprawiam syna urodziny więc chałupę trzeba posprzątać. Najgorsze są okna i firanki. Ja ze swoim ADHD nie wysiedzę 😂
Co robicie dziś na obiad? Ja robię gołąbki 😉
 
Dziewczyny idę na betę znów i czemuś mi strasznie ze coś pójdzie nie tak , masakra… niby piersi dalej powiększone ale oni to bardziej tkliwe, to mniej, na wieczór w ogóle mi się wydaje ze nie reagują na nic. Jezu , tylko cały czas się modlę żeby tym razem wszystko było dobrze
 
Dziewczyny idę na betę znów i czemuś mi strasznie ze coś pójdzie nie tak , masakra… niby piersi dalej powiększone ale oni to bardziej tkliwe, to mniej, na wieczór w ogóle mi się wydaje ze nie reagują na nic. Jezu , tylko cały czas się modlę żeby tym razem wszystko było dobrze
Czytałam sporo o tym wczoraj. Lekarze twierdzą, ze 2 razy można zrobić, ale wyniki bety ich normy to jedno, a interpretacja jest bardzo szeroka. Piszą tez, ze nie ma sensu się często wkuwać, bo to może doprowadzić do infekcji. I ze po 6000 jednostek powinno się już usg robić nie betę i przede wszystkim nie prowadzić ciąży z Internetem. I ja się posłucham..
 
Czy tylko ja mam, że nie mam ochoty jeść? Nie mam mdłości czy cos, czuje lekki głod, ale nie mam ochoty nic jeść. Któryś dzien z rzędu pije kawę jako pierwszy posiłek 🤦 az sie zastanawiam czy to dobre dla dziecka
Ja czuję wieczny głód, ale jak pomyślę o jedzeniu to nie bardzo, ale biorę zaczynam jeść i mi dobrze 🙂 od kawy odrzuciło mnie całkowicie, w szoku jestem bo w ciąży z córkami piłam normalnie, wczoraj zrobiłam sobie słabe capucino z expresu bo głową boli mnie prawie codziennie i wmusiłam w siebie
 
Ja mam straszne wzdęcia. Wydaje mi się że jem jak przed ciąża. Ale sutki mnie wykończą. Bolą szczypią...
Mdłości nie mam.
Ból podbrzusza występuje od południa do końca dnia. Od rana jest spokój.
Dziś dochodzi do mnie że jestem na l4 i rozmyślam w głowie co pożytecznego mogę zrobić w domu. Jest tego masa... Wprowadziliśmy się 27 lutego i w sumie nadal jest coś do ogarnięcia i segregowania. Myślę że nudzić się na razie nie będę 😉
Choć najchętniej usiadła bym przy simsach😂
Ale nie w tym tygodniu. W sobotę wyprawiam syna urodziny więc chałupę trzeba posprzątać. Najgorsze są okna i firanki. Ja ze swoim ADHD nie wysiedzę 😂
Co robicie dziś na obiad? Ja robię gołąbki 😉
Placki cukiniowe, takie niby ziemniaczane, ale bez ziemniaków:D
 
Czytałam sporo o tym wczoraj. Lekarze twierdzą, ze 2 razy można zrobić, ale wyniki bety ich normy to jedno, a interpretacja jest bardzo szeroka. Piszą tez, ze nie ma sensu się często wkuwać, bo to może doprowadzić do infekcji. I ze po 6000 jednostek powinno się już usg robić nie betę i przede wszystkim nie prowadzić ciąży z Internetem. I ja się posłucham..
No ja idę 3 raz, więcej nie będę się kuła już
Ale dla mnie teraz bardzo ważne jest zobaczyć ze beta rośnie
Ładnie mi urosła ostatnio a i tak czemuś mam obawy
Poroniłam 2 miesiące temu ,a tu z pierwszego cyklu się udało,cud normalnie ,więc bardzo chcę żeby tym razem było dobrze
 
reklama
Dziewczyny idę na betę znów i czemuś mi strasznie ze coś pójdzie nie tak , masakra… niby piersi dalej powiększone ale oni to bardziej tkliwe, to mniej, na wieczór w ogóle mi się wydaje ze nie reagują na nic. Jezu , tylko cały czas się modlę żeby tym razem wszystko było dobrze
Trzymam kciuki. Daj znac jak wynik.
 
Do góry