reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

A u Ciebie jak? Badałaś dzisiaj? [emoji3526]
mialam dzisiaj ale pozno dojechalismy i stwierdziłam ze jednak z rana zrobie to wyniki mam nadzieję do 17 będę miala. o 17 wizyta, nie wiem jak to wytrzymam 😅od rana bedzie stresik... Zastanawiam się co zbadać oprocz bety, progesteronu i tarczycy🤔
 
reklama
mialam dzisiaj ale pozno dojechalismy i stwierdziłam ze jednak z rana zrobie to wyniki mam nadzieję do 17 będę miala. o 17 wizyta, nie wiem jak to wytrzymam 😅od rana bedzie stresik... Zastanawiam się co zbadać oprocz bety, progesteronu i tarczycy🤔
Moja pani doktor kazała mi jeszcze zbadać glukozę to może to warto sprawdzić 🧐
 

Załączniki

  • IMG_5839.jpg
    IMG_5839.jpg
    55,7 KB · Wyświetleń: 46
Moje Lipcoweczki (jak to ładnie brzmi, fajnie mieć urodziny w wakacje ;D) Kiedy chcecie mówić w pracy? Po wizycie z ❤️? Czy jak się skończy 1 trymestr?
w poniedziałek mam wizytę i w pracy powiem szefowej jak tylko ją spotkam, bo mamy ciężką sytuację i jeśli któregoś dnia bym się źle poczuła i poszła na L4 to reszta dziewczyn w pracy bezie mieć masakrę.

A rodzince kiedy?
w święta jako prezent ^^

Cykle mialam regularne, bo owu nigdy nie sprawdzałam. No cóż, czekam cierpliwie do soboty, co mi pozostaje :)
Ale troche mnie pocieszylyscie :)
też miałam regularne cykle i też nigdy nie sprawdzałam owu. Sprawdziłam w październiku i okazało się, że jest tydzień później niż myślałam = nawet nigdy nie staraliśmy się w tym czasie. Też mam dużo niższą betę niż dziewczyny, które okres miały tak jak ja albo tylko dzień później, ale w ogóle się nie przejmuję, bo przyrosty są super i wiem, że moja ciąża jest troszkę młodsza ;)
 
reklama
Ludzie jak mnie cycki bolą 😖 nigdy mnie nie bolały, miałam zawsze spokojne cykle, przed okresem nigdy nic a nic... A teraz na brzuchu położyć się nie umiem, w nocy do chłopa się chciałam przytulić tak całą sobą i gdzie tam ... W pracy jak przenoszę rzeczy i opieram je o siebie to masakra jest.
Zawsze nosiłam takie obcisłe topy to wczoraj po pół godzinie szłam przebrać w coś bardzo luźnego.
Sutki mi stoją jakby wyskoczyć miały.
Jedynie mąż zadowolony nie wiadomo z czego.
 
Do góry