reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

A kiedy Ci się zaczeły mdłosci? Ja mam od poczatku 5 tyg. Marzę tylko żeby się skończyły 😔 cięzko się przez nie cieszyc ciążą, mi to się płakać z bezsilnosci chce bo nic mi nie pomaga...
A z drugiej strony ja nie mam już objawów i też się tym martwię wolałabym coś tam mieć :p
 
reklama
Ja też poszłam wczoraj potruchtać trochę to wydolność mega mi spadła. Po schodach właśnie dostaję zadyszki. Tak myślę sobie, że teraz ciut lepiej się czuję w tym tygodniu to może spróbuję wychodzić częściej na małe dystanse.
 
dzisiaj powinien byc 4+5. Byłam u niego prywatnie, bo jestem po porodzie w 32 i stracie na poczatku roku. Żeby przepisał mi duphaston. I kazal dzis przyjść na nfz. I przez te 3 dni nic nie urosło. Jesli się okaże, ze znowu sie nie uda to ja juz chyba nie chce mieć kolejnego dziecka
Nie spisuj jeszcze wszystkiego na straty…
To bardzo wczesnie…
A miała już bete robiona?
 
A z drugiej strony ja nie mam już objawów i też się tym martwię wolałabym coś tam mieć :p
Tak tak, moje też właśnie zelżały daltego chciałam wczoraj zrobić badania :p Cos tam piersi bolą, jakieś zachcianki mam ale nic złego. Pierwszą ciążę przechodziłam dużo ciężej. Może to taka zapowiedź, że dzidzia będzie łatwoobsługowa :p
 
Ja kocham mięso, a od 3 tyg. nie miałam szynki w ustach. W ogóle kurczaka tez już nie mam ochoty ani innego mięsa. Poza tym wszystko śmierdzi, z perfumami na czele. Mój mąż ma zakaz perfumowania. Sery mogę jest bez końca i wszystko co kwaśne 😃
Ooo śmierdzi mi też. Może po tym wiem, że jestem w ciąży bo czuję każdy smrodek. Jak stoję w korku muszę zamykać obieg w samochodzie bo śmierdzi.
 
Zarodka jeszcze nie widac. Sam pęcherzy. Niby mierzył na innym, gorszym sprzęcie i wyszło mu tak jak na jego prywatnym 48mm. Ciężko mu było go znaleźć
Ja wczoraj byłam na usg w 5+0 i tez dam pęcherzyk bez zarodka…
A nawet założyła mi karte ciąży i powiedziała ze za dwa tyg będzie już wszystko widac…
Głowa do gory i myśl pozytywnie:)
 
Ja wczoraj byłam na usg w 5+0 i tez dam pęcherzyk bez zarodka…
A nawet założyła mi karte ciąży i powiedziała ze za dwa tyg będzie już wszystko widac…
Głowa do gory i myśl pozytywnie:)

Tylko u mnie nic nie urosło przez te 3 dni i z miny lekarza wyczytałam, że raczej dobrze sie to nie skończy
 
reklama
Do góry