reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Czy tylko ja się nie stresuję i jedynie cieszę się, że w ogóle się udało zajść w ciążę? Coś ze mną nie tak? 🤔😅
Ja bardzo się cieszę, że udało mi się zajść w ciąże. Z drugiej strony denerwuje się, bo ja nie chodziłam do 14 roku życia, dopiero operacja mi pomogła. Nie chce żeby moje dziecko przechodziło to samo co ja i moja mama
 
reklama
To były bliźniaczki. Miały zespół wad genetycznych zespół Fryns. Według lekarzy powstał on dlatego ze były to bliźniaki jednojajowe i Komorka zle się podzieliła przy tworzeniu. Terminacja w 20 tc. Brak przepony, brak polaczenia między prawa a lewa komora mózgu, wątroba i nerki w płucach, wada serca, rozszczepy warg i podniebienia.
Mój lekarz prowadzący tam pracował i zna wszystkich wiec miałam wszystko pod nos co nie zmienia faktu ze nie polecam.
Nawet nie wyobrażam sobie przez co musiałaś przejść 😪 mam nadzieję, że teraz wszystko będzie dobrze ❤❤❤
 
Macie jakiś pomysł na to jak poinformować dziadków o ciąży ? Myśle, myśle… i nie wiem
U mnie też będzie pudełeczko, również jestem już w posiadaniu🙂 czekam na wizytę i zdjęcie z usg. Dorzucę wierszyk (wklejam na dole) i rodzice moi dostaną w 34 rocznicę ślubu, czyli 28.11. A teściowej i pozostałej rodzinie powiemy na święta. Tak samo znajomym. Teściowa ma niewyparzony język i zaraz by rozpowiedziała wszystkim dookoła, a chcemy się sami pochwalić 😜
 

Załączniki

  • Screenshot_20211114-192151_Chrome.jpg
    Screenshot_20211114-192151_Chrome.jpg
    59,5 KB · Wyświetleń: 47
Czy tylko ja się nie stresuję i jedynie cieszę się, że w ogóle się udało zajść w ciążę? Coś ze mną nie tak? 🤔😅
U mnie odwrotnie. Po ponad 1,5 roku staran boje i podswiadomie nie pozwalam sobie sie cieszyc. Pierwsza wizyta 24.11 i jesli wszystko bedzie wtedy dobrze to pewnie wreszcie troche odetchne z ulga.

Dziewczyny napiszecie w ktorym tygodniu zaczely wam sie mdlosci?
 
U mnie odwrotnie. Po ponad 1,5 roku staran boje i podswiadomie nie pozwalam sobie sie cieszyc. Pierwsza wizyta 24.11 i jesli wszystko bedzie wtedy dobrze to pewnie wreszcie troche odetchne z ulga.

Dziewczyny napiszecie w ktorym tygodniu zaczely wam sie mdlosci?
Ja się sobie niesamowicie dziwię bo choruję na depresję i nerwicę lękową a odkąd się dowiedziałam stresu 0, tylko czysta radość może to był lek na całe zło, na który czekałam ☺️

Ja dziś dopiero 3+6 ( końcówka 4 tygodnia) jutro zaczynam 5 tydzień i objawów prawie żadnych, jedynie lekkie zmęczenie, które łapie mnie popołudniami i trochę czuję ucisk/kłucie w podbrzuszu.
 
U mnie też będzie pudełeczko, również jestem już w posiadaniu🙂 czekam na wizytę i zdjęcie z usg. Dorzucę wierszyk (wklejam na dole) i rodzice moi dostaną w 34 rocznicę ślubu, czyli 28.11. A teściowej i pozostałej rodzinie powiemy na święta. Tak samo znajomym. Teściowa ma niewyparzony język i zaraz by rozpowiedziała wszystkim dookoła, a chcemy się sami pochwalić 😜
to jest świetne
 
Ja kupiłam na allegro takie drewniane pudełeczko w środku jest napis "kochani dziadkowie, do zobaczenia w lipcu 2022" i miejsce na zdjęcie USG. Jak tylko będzie serduszko to im dam :)
Myślę, że zamówiłam to samo pudełeczko 😁 są piękne, takie minimalistyczne ja wybrałam kolor złoty a Ty?
 
reklama
U mnie odwrotnie. Po ponad 1,5 roku staran boje i podswiadomie nie pozwalam sobie sie cieszyc. Pierwsza wizyta 24.11 i jesli wszystko bedzie wtedy dobrze to pewnie wreszcie troche odetchne z ulga.

Dziewczyny napiszecie w ktorym tygodniu zaczely wam sie mdlosci?
Mnie mdlilo delikatnie od początku 5 tygodnia, a tak na maxa 5+4
 
Do góry