reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

W sumie nie pytałam. Ale u nas to raczej panika przez covid 🤦‍♀️ choć ja już przechorowalam. Mam potwierdzone. Mąż też chorował, ale on testu nie mial
Ja i tak cc więc przy porodzie męża nie będzie.
Ja miałam CC i mój przy mnie siedział, tylem do lekarzy :). Także też fajnie ! Pielęgniarka nam nawet fote robila jak trzymał małego przy mnie a lekarze szyli za kurtyna..
 
reklama
Ale zazdroszczę. Niestety u mnie nawet na prywatne usg prenatalne mąż nie wejdzie, o normalnych wizytach nawet nie wspominając. Jedyna nadzieja w tym, że w lipcu wirus trochę przystopuje i będą możliwe porody rodzinne.
Nie fajnie, te restrykcje są straszne dla ludzi którzy chorują ogólnie i dla kobiet w ciąży..
 
Dostałam maila ze szpitala od dietetyka z zaleceniami diety i aktywności fizycznej dla grupy podwyższonego ryzyka. Poproszono, żebym zaczęła mierzyć cukier na razie 4 razy dziennie. Zapewniono, że niedlugo się zobaczymy w szpitalu.
 
reklama
Czy wy też nie macie się w co ubrać? Haha mąż mówi że powoli wyglądam jak mamuśka 😂 a nikt poza mężem nie wie o ciąży i staramy się utrzymać w tajemnicy ale ciężko bo mam wrażenie że we wszystkim w co się ubiorę widać brzuszek 🥰 dziś 9+3
Pieknie ❤️ U mnie w pierwszej ciąży też już było widać brzuszek w tym czasie 🥰 teraz dopiero 6+1 ale mam tak wzdęty brzuch jak w co najmniej 4tym miesiącu 🙈 a że jeszcze coś po ciąży się ostało to... 🤷🏼 Teraz się tym nie zamierzam martwić, wskakuje w ciążowe spodnie i gitara 🥰
 
Do góry